Де взяти гроші до зарплати, кому підійде цей вид кредитування
Якщо ламаєте голову над тим, де взяти кредит до зарплати, МФО може стати чудовим рішенням, тому варто звернути пильну увагу на послуги цих установ.
Велика кількість МФО (понад 700) функціонують у нашій країні на офіційних засадах (за ліцензією, виданою Нацкомфінпослуг). Ці компанії видають громадянам України кошти в гривневій валюті на 3-30 днів. По суті це ті самі банки, але з більш лояльними, спрощеними умовами кредитування, де можна взяти гривні до ЗП з великою ймовірністю. Клієнтам ці кредитні компанії відмовляють вкрай рідко.
Взяти ви зможете 100-20000 гривень. Скільки саме, на який термін – вирішувати вам. На відміну від банків, мікрокредитні компанії (МКК) не нав’язують суму, період кредиту – клієнт сам обирає зручні для нього умови. Наприклад, потрібні 550 грн. на тиждень, або 3 тисячі гривень на 15 днів. Немає проблем. Такі параметри кредиту і вказуйте в заявці.
Однак зверніть увагу, звертаючись уперше до позикодавця, не вийде взяти максимальну суму. Новим позичальникам фірми навряд чи відразу дадуть 10-15 тис. грн. Зазвичай видають обмежений кредитний ліміт – до 3-4 тисяч, оскільки людина ще не знайома, не відома її фінансова, дисциплінарна відповідальність.
Наступні рази звернення до МФО дають змогу брати гроші в борг до зарплати на картку більшого розміру. Постійні благонадійні клієнти, які повертають позики вчасно, цінуються кредитними організаціями, кредитуються невідкладно. Як свідчить російське прислів’я “Долг платежом красен”. Довіра викликається своєчасним погашенням кредитів.
Підійде такий вид кредитування повнолітнім громадянам України (які досягли 18), які мають роботу. При цьому не важливо, робота офіційна чи неофіційна. Головне, щоб людина була працевлаштована, працездатна, мала стабільне джерело доходу.
Як оформити позику до зарплати в Україні?
Кредит до зп на картку оформляється на сайтах кредитних компаній. Уся процедура, від звернення до отримання коштів, проходить віддалено, не потрібно особисто з’являтися у відділення.
Щоб оформити такий кредит, претендент повинен мати:
- український паспорт;
- ідентифікаційний код (ІПН);
- мобільний телефон;
- діючу банківську картку.
Оскільки все оформляється через інтернет, зрозуміло, потрібен гаджет із виходом у мережу. Не обов’язково мати домашній персональний комп’ютер. Сьогодні додатки дають змогу оформити позику через смартфон, планшет.
У МФО позики до зарплати оформляють так само, як усі інші види кредитів:
- Зайти на сайт, зареєструватися.
- Вказати на кредитному калькуляторі на головній сторінці розмір, термін позики.
- Подати заявку, заповнивши анкету.
- Додати дані банківської картки.
- Дочекатися рішення сервісу.
- Якщо заявку схвалено (відповідь прийде на телефон смс-повідомленням), система висилає кредитний договір на e-mail.
- Клієнт вивчає договір, ставить електронний “підпис”, відправляє позикодавцю. Підписом вважається факт введення коду-підтвердження у відповідне поле договору. Цей код надішле сервіс на телефон у вигляді комбінації цифр, букв. Якщо ви не згодні з умовами кредитної угоди, не вводьте код-підтвердження. Без нього угода не вважається укладеною.
- Після цього кошти переводяться на картрахунок позичальника
- Вітаємо! Ви отримали позику до зп!
Чи реально отримати гроші до ЗП без відсотків?
Абсолютно реально. Річ у тім, що конкуренція серед МФО дуже велика, оскільки їх багато на ринку. І щоб напрацювати клієнтську базу, залучити нових клієнтів, багато хто організовує акції, спецпропозиції, пропонуючи вигідні умови кредитування.
Однією з таких пропозицій є видача позик новим позичальникам під нульовий відсоток. Якщо ви шукаєте, де взяти гроші до зарплати без зайвих переплат, цей варіант для вас.
Позики під 0% пропонують сьогодні багато фінансово-кредитних компаній. Якщо ви ще жодного разу не кредитувалися у такого позикодавця, шанси на безкоштовний кредит дуже великі. Наприклад, це такі компанії як “Є Гроші”, Credit7, Cashinsky, Сreditkasa.
Подавайте заявку, користуйтеся грошима, повертайте ту саму суму, яку взяли.
Гроші до зарплати: переваги та недоліки
Переваги онлайн кредитування:
- Лояльні вимоги до клієнтів, мінімум документів.
- Відсутність бюрократії, паперової тяганини – не потрібні довідки про зарплату, застава, поручителі.
- Швидко приймаються рішення, видаються кошти (5-30 хвилин). Грошову допомогу ви отримуєте в день звернення, не потрібно довго чекати.
- Компанії працюють 24/7, без вихідних, обідньої перерви, навіть у святкові дні. Це означає, що подати заявку, отримати фінанси можна в будь-який час доби.
- Співпраця повністю онлайн, не потрібно відвідувати офіси кредиторів, їздити по місту в погану погоду, витрачати багато часу.
- Відкриті, прозорі умови кредитування. Відсутні приховані комісії, збори, страховки. Клієнти поінформовані про те, скільки повинні повернути.
- Практично всі заявки схвалюються. Навіть особам із поганою кредитною історією. Відмову отримують неповнолітні кандидати на позику, люди з відкритими простроченими кредитами в інших фінансових установах.
- Зручні можливості погашення. Дозволяється повернути позику достроково, або продовжити терміни кредитування. Деякі МФО допускають часткове погашення, розбиваючи суму боргу на частини.
Зазначимо, що більшість МКК працюють у рамках законів України. Це підтверджують ліцензії, які видає їм Нацкомфінпослуг. Наприклад, топ-10 найнадійніших кредитних компаній посіли:
- CreditPlus;
- Є-гроші;
- Credit7;
- CCloan;
- Алекс Кредит;
- SOS Credit;
- Швидко Гроші;
- MILOAN;
- MoneyVeo;
- Ваша Готівочка.
Якщо ви не знайшли на сайті кредитора інформацію про ліцензію, правові документи, контактні дані, цілком імовірно, що це нелегальна фірма, співпрацювати з нею ризиковано.
Мінуси онлайн-кредитування:
- Відсоткові ставки в більшості випадків вищі, ніж у банківських установах.
- Не можна взяти велику суму на тривалий період, наприклад, на купівлю житла, автомобіля.
- Велика пеня, штрафи за прострочення погашення.
Наслідки прострочення грошей до зарплати
Якщо, незважаючи на всі можливості, які надають МФО, позичальник допустив прострочення, до нього застосовуються штрафні санкції:
- штраф (оплачується разовим платежем);
- нарахування відсотків за підвищеною ставкою (пеня);
- присвоєння статусу “боржника”;
- фіксація факту прострочення в кредитній історії, яка після цього вважається зіпсованою.
Наявність, точний розмір штрафу, пеня встановлюються кожною конкретною МФО і можуть відрізнятися. Пеня зазвичай нараховується у відсотках від суми заборгованості за кожну добу прострочення. Це може бути 2,5-3,5%. “Капати” вона буде до погашення боргу в повному обсязі.
Крім того, кредитори мають право звертатися до судових органів, колекторських організацій для захисту своїх прав, стягнення заборгованості. Усе це найнегативнішим чином позначається на репутації, бюджеті клієнта. Адже витрати, яких зазнав кредитор, зобов’язаний відшкодувати боржник, зокрема витрати на судові розгляди.
Отзывы про кредит