Хто не повертав кредит в Манівео?

Експерт zaimodobren.in.ua дізнався, як домовитися з Манівео, якщо у Вас виникло прострочення по кредиту

Хто не повертав кредит в Манівео – тих чекає пеня і погіршення кредитної історії, а також передачі справи колекторам і навіть до суду.

Щоб не потрапити в таку ситуацію – варто скористатися пролонгацією позики в Манівео, тобто відстрочкою платежу до 30 днів, про це читайте нижче в матеріалі від ZaimOdobren.

Як зробити реструктуризацію кредиту в Манівео?

Оформити реструктуризацію можна декількома способами:

 1. В особистому кабінеті позичальника, для цього вкажіть бажаний термін реструктуризації боргу в Moneyveo і оплатіть нараховані процентні платежі
 2. Сплативши процентні витрати в платіжних терміналах компаній ПриватБанк, 24nonStop, EasyPay, City24, iBox, 2click, E-PAY, Система або Квітка
 3. Зателефонувавши до служби підтримки Moneveo за номером 0-800-21-9393

Врахуйте, що пролонгацію можна оформити за допомогою платежу в касі або через Інтернет-банкінг, а для оформлення реструктуризації протягом перших 3 днів з моменту фінального терміну платежу – підходять тільки особистий кабінет і платіжні термінали.

Оплатити потрібно точну суму процентних витрат, не більше і не менше. Врахуйте, що кожен день розмір нарахованих витрат буде змінюватися, тому дізнатися суму і зробити переклад потрібно в один день.

Що буде якщо не платити кредит Манівео?

Даний кредитор використовує стандартні методи роботи з боржниками:

 1. Регулярні телефонні дзвінки позичальникові, його родичам, друзям, знайомим, сусідам. Moneyveo знайде навіть і номери телефонів, які клієнт не давав МФО.
 2. Листи за адресою реєстрації та проживання з залякуванням судами, забороною виїзду за кордон, подачі заяви в поліцію з ознаками шахрайства і т.д.
 3. Інформація про суми і терміни прострочення по кредиту будуть передані в Бюро кредитних історій, що може ускладнити отримання позики в майбутньому.
 4. Кредитор буде налічувати відсотки і пеню в розмірі 3% в день, таким чином, що через 30 днів прострочення сума кредиту подвоїться.
 5. Після 2-х місяців прострочення окремих позичальниках пропонують реструктуризацію кредитної заборгованості, тобто списання частини боргу і / або оплату декількома платежами протягом 2-6 місяців.
 6. При простроченні понад 90 днів – кредитний договір, як правило, буде «проданий» факторингової компанії. Манівео співпрацює з кількома такими компаніями – це ТОВ «Таліон плюс» і ТОВ «ФК« Довіра і гарантія ». Кожна з них застосовує свої прийоми по стягненню простроченої заборгованості за кредитними договорами Манівео.

Які умови кредитування на час пролонгації?

На час реструктуризації кредиту в Манівео діють стандартні умови по позиці (1,7% в день восени 2020 г.). Пролонгувати заборгованість можна кілька разів, однак загальний період реструктуризації не може перевищувати 30 днів з останньої дати платежу за кредитним договором.

Звернутися в Moneyveo за пролонгацією краще заздалегідь, до кінцевого терміну платежу, адже навіть 1 день прострочення негативно позначиться на Вашій можливості отримати позику і може погіршить умови кредитування в майбутньому.

Хто не повертав кредит в Манівео?

Чи не повертали заборгованість даному кредитору десятки тисяч боржників, кредити яких були «продані» факторингової компанії. Наслідки такого продажу – це подальше психологічний тиск на боржника і його оточення (родичів, друзів, сусідів, колег по роботі і т.д.).

Пам’ятайте, що з кожним наступним місяцем прострочення зобов’язань, кредитор або фактор стає все більш лояльним до боржника!

Після 1-2 місяців дзвінків компанії, яка придбала борги Манівео, як правило, йдуть пропозиції позичальникові по списанню частини заборгованості. При правильному юридичному оформленні даних операцій списання, повернення тіла кредиту і тільки частини відсотків може бути хорошим варіантом вирішення боргового питання.

Клієнти Moneyveo, які взагалі не хочуть повертати кредит повинні бути готові до:

 1. Неприємностей в сім’ї, які можуть виникнути на грунті тиску колекторів.
 2. З’ясування ситуацій на роботі через регулярні дзвінки колегам і керівництву з приводу складної фінансової ситуації боржника.
 3. Звільнення з роботи в разі загострення п 2.
 4. Приниження честі та гідності.
 5. Стягнення заборгованості через виконавчу службу за рішенням суду (ймовірність такого сценарію розвитку подій по кредиту МФО – мізерна).
 6. Погіршення стану здоров’я і психологічних розладів, які можуть виникнути на підставі перерахованих вище наслідків негативного впливу.

Як боротися з Манівео?

Боротьбу з даними кредитором можна розділити на 2 частини:

Попередження виникнення прострочення і зведення до мінімуму фінансових втрат.
Закриття кредиту без психологічного тиску і зі списанням частини боргу.

Для того, щоб не потрапити на високі відсотки і штрафні санкції Moneyveo потрібно:

 • Правильно планувати сімейний бюджет таким чином, щоб мати можливість своєчасно оплатити кредит за пільговою процентною ставкою.
 • Перегляньте всі свої витрати і відмовтеся на час від покупок, які не є критично важливими для Вас. Скорочення споживання, як правило, дає можливість зібрати необхідні кошти.
 • Спробуйте отримати кредит в банку на закриття діючої заборгованості. В даний час все більше банків спрощують процедуру отримання кредиту і вимоги до позичальників. Так, монобанк і АльфаБанк надають можливість подати онлайн заявку на позику з встановленням кредитного ліміту на картку. Окремі фінансові компанії видають кредити на більш тривалі терміни з щомісячними графіками погашення під 60-70% річних, що в десять разів нижче відсотків, які нараховує МФО.
 • Якщо відсутня можливість розрахуватися з кредитором повністю до закінчення терміну дії кредитного договору – потрібно пролонгувати позику. Для продовження терміну позики до 30 днів необхідно сплатити суму нарахованих відсотків. Таким чином, відсотки будуть нараховуватися за ставкою 1,7% в день, проте чи вдасться уникнути пені.

Боротися з Манівео в разі, коли виникло прострочення, можна і потрібно! Ось деякі практичні поради, як досягти успіху в боротьбі за життя без боргів:

 • Платіть кредит тільки в тому випадку, якщо бачите фінансову можливість погасити заборгованість повністю. Часткові оплати без розуміння «що буде далі», як правило, призводять до того, що позичальник погашає пеню і, в кращому випадку, ще частина відсотків, однак високі штрафні санкції за кредитом не дають можливості боржнику повністю виконати свої зобов’язання. Виникає ефект «бігу до фінішу», який кожного разу віддаляють.
 • Домовляйтеся з кредитором про списання частини боргу. Манівео, як правило, йде на поступки позичальникам після 2-х місяців прострочення. Кращий спосіб домовленостей – це відправити лист на юридичну адресу компанії з проханням списати пеню та частина відсотків. Додатково можна просити встановлення графіка погашення рівними частинами протягом кількох місяців. У листі обов’язково потрібно вказати причини неможливості оплати всієї суми боргу. У разі надання підтверджуючих документів (листка непрацездатності, виписки з історії хвороби, копії трудової книжки із записом про звільнення і т.д.), ймовірність отримання більш лояльних умов реструктуризації збільшується.
 • Не ігноруйте дзвінків і листів кредитодавця. Варто час від часу перевіряти електронну пошту, а також поштову скриньку в будинку і іноді відповідати на телефонні дзвінки з онлайн-сервісу. Moneyveo періодично проводить акції для позичальників і самостійно пропонує списання частини боргу за умови сплати решти суми. Подібні пропозиції мають обмежений період дії, тому намагайтеся їх пропускати.
 • Не сприймайте залякування Манівео як можливі сценарії дій кредитора.

Пам’ятайте, що здоров’я і сім’я – це найдорожче з того, чим Ви володієте. Ніхто до Вас з описом майна не приїде і квартири так просто не забере. А ось здоров’я і психологічну рівновагу від спілкування з колекторами, на жаль, можна втратити.

Навіть “продаж” кредиту факторингової компанії і подача судового позову – це ще не вирок і точно кінець життя. Безвихідних ситуацій не буває! У боротьбі з Манівео дуже важливо мати терпіння, отримати підтримку рідних і друзів, а також пам’ятати про тих простих речах, які описані в даній статті.

А яким чином Вам вдається боротися з Moneyveo? Які методи на Вашу думку найбільш ефективні?

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.