Користувацька угода

Основні терміни

Користувацька угода (КУ) – електронний документ, що регламентує використання послуг і Контенту інтернет-сервісу zaimodobren.in.ua. Адміністрація Сайту має право вносити коригування в КУ, що вступають в дію з моменту публікації і не потребують додаткового оповіщення користувачів. Ознайомитися з актуальним КУ завжди можна по URL-адресою https://zaimodobren.in.ua/korystuvaczka-ugoda/

Сайт – електронний ресурс, який об’єднує в собі документи (файли) єдиного цільового призначення, що володіє авторським дизайном і одним адресним простором домену zaimodobren.in.ua.

Адміністрація – власник прав на Сайт і на доменне ім’я сайту. Особа, яка здійснює адміністрування Сайту.

Користувач – дієздатний відвідувач Сайту, який прийняв КУ, що здійснив реєстрацію і приступив до використання Сайту. Кожен Користувач відвідавiший Сайт автоматично погоджується з КУ.

Контент – все інформаційні матеріали, розміщені Адміністрацією на Сайті (текст, файли, зображення, відеозаписи, коментарі, новини, анонси та інше).

Аккаунт – персональна інформація, що вказується Користувачем з метою доступу до використання Сайту, що ідентифікує особу.

Реєстрація на сайті

1.1. Доступ до всіх можливостей Сайту відкритий тільки для тих осіб, хто зробив процедуру реєстрації. Існує два види реєстрації:

– фізичній особі необхідно здійснити ряд дій для того, щоб перейти безпосередньо на сайт за допомогою популярних соціальних мереж, вказавши при цьому адресу своєї сторінки і дозволивши доступ до особистої інформації. Завдяки реєстрації можна здійснювати всі передбачені КУ дії на Сайті, а також залишати відгуки про продукти / послуги. Логіном для доступу до всіх можливостей Сайту є логін соціальної мережі, за допомогою якої було здійснено перехід на Сайт. Також можлива реєстрація безпосередньо на Сайті шляхом створення особистого Акаунта;

– представнику організації необхідно зробити ряд послідовних дій, заповнивши всі пункти реєстраційного бланка в електронному вигляді. Необхідно вказати достовірну електронну пошту, і пароль. Зробивши перераховані вище дії, особа стає зареєстрованим Користувачем, маючи Аккаунт організації.

1.2. Все реєстровані Користувачі зобов’язуються надавати виключно достовірні відомості про себе і стежити за їх актуальністю. При будь-яких змінах в особистих даних Користувач зобов’язується оновити інформацію в Акаунті в найкоротший термін. Користувач згоден з тим, що Адміністрація не веде перевірку достовірності даних і не контролює дієздатність Користувача.

Права та обов’язки Користувача

2.1. До прав Користувача відноситься наступне:

– використання Контенту, розміщеного на Сайті, в особистих цілях, але не заради отримання комерційної вигоди;

– звернення до Адміністрації при виникненні питань, щодо Контенту і роботи Сайту;

– отримання інформаційної безкоштовної розсилки від імені Сайту в порядку, який передбачений в описі пункту «Користувач»;

– розміщення на Сайті контенту, відповідного регламенту справжнього КУ.

2.2. В обов’язки Користувача входить:

– дотримання правил Угоди користувача;

– самостійне відстеження актуальності КУ;

– бути відповідальним за збереження даних, запитуваних при вході в особистий кабінет на Сайті;

– бути відповідальним за всі дії, вчинені із зазначенням даних Аккаунта, і їх наслідки;

– усвідомлювати і приймати всі ризики, які можуть бути пов’язані з недостовірністю використовуваного на Сайті Контенту, включаючи ті випадки, коли Користувачеві здається, що інформація має характер погрози, брехні, наклепів, непристойності, образи чи грубості. У разі виявлення перерахованого вище, Користувач повинен негайно повідомив про це Адміністрації.

Права і обов’язки Адміністрації

3.1. У разі порушення правил КУ Адміністрація має право:

– заблокувати або видалити Аккаунт Користувача;

– відмовити в доступі або обмежити доступ до інформації Сайту;

– видалити дані Користувача без пояснення причин, а також внаслідок порушення одного або кількох пунктів КУ. Помилкові / неактуальні дані Користувача розглядаються Адміністрацією як помилкові.

3.2. В обов’язки Адміністрації входить:

– періодична розсилка Користувачам повідомлень общеінформаціонного, новинного і рекламного характеру, пов’язані з тематикою і роботою Сайту;

– модерація (зміна) або видалення контенту, розміщеного Користувачем на Сайті, якщо він суперечить або порушує правила даного КУ;

– контроль якісної працездатності Сайту, якщо тільки проблеми не виникли з незалежних причин.

Обмеження відповідальності Адміністрації

4.1. Для підтримки якості і достовірності контенту Сайту, Адміністрація намагається оперативно виключати некоректну інформацію, проте відповідальність за таку покладається на які розмістили її користувачів.

4.2. Адміністрація не відповідальна за достовірність відомостей акаунтів зареєстрованих Пользователей, а також не у відповіді за ймовірний збиток, заподіяний як Користувачам, так і третім особам. Відповідно, ніяких претензій до Адміністрації Сайту пред’явлено бути не може, про що Користувачеві повідомили і згоден.

4.3. Адміністрації не відповідальна за обставини, які так чи інакше пов’язані зі збитком у вигляді упущеної вигоди, втрачених даних, з нанесенням шкоди честі, гідності та репутації Користувача або третіх осіб, викликаними за допомогою використання Сайту, включаючи інтелектуальну діяльність.

4.4. Адміністрація Сайту повністю знімає з себе відповідальність як перед Користувачем, так і перед третіми особами за:

– дії користувачів і третіх осіб на Сайті;

– якість, достовірність, законність, а також зміст Контенту, в тому числі рекламного характеру, який отримує і використовує Користувач на Сайті;

– наслідки застосування отриманого і використовуваного Контенту Користувачем на Сайті;

– всілякі збитки і шкоду в результаті угод між Користувачем і компаніями, які розміщують свою рекламу або продукти / послуги на Сайті;

– всілякі збитки і шкоду, пов’язані зі змінами, внесеними в роботу Сайту Адміністрацією;

– збереження даних Користувача, які передаються за допомогою використання Сайту;

– нездатність надання Адміністратору достовірної інформації про Акаунті, а також нездатність зберігати потай свій пароль і інші особисті дані.

4.5. Всі обмеження відповідальності Адміністрації, які представлені в Главі 4 цього КУ, діють незалежно від того, чи знала або була Адміністрація попереджена про ймовірність виникнення випадків нанесення збитку і шкоди Користувачеві.

4.6. При виникненні претензій, пред’явлених Адміністрації третіми особами, за дії, що здійснюються Користувачем за допомогою Сайту, Користувач зобов’язаний їх врегулювати своїми силами, відшкодовуючи третім особам збитки і шкоду самостійно.

Обмеження в роботі з Сайтом

5.1. На Сайті заборонено розміщення несанкціонованої Адміністрацією реклами.

5.2. На Сайті заборонено поширення спаму і розміщення несанкціонованої Адміністрацією інформації: агітаційних матеріалів, комерційних пропозицій та іншого нав’язливого контенту.

5.3. На Сайті заборонено розміщення інформації, що порушує права користувачів і третіх осіб на об’єкти інтелектуальної власності.

5.4. Адміністрацією присікаються образи, настирливе переслідування і навмисне доставлення занепокоєння Користувачам Сайту.

5.5. На Сайті заборонено використання декількох акаунтів одним Користувачем. При виявленні факту подвійної реєстрації Адміністрація має право блокувати Акаунти без попередження і застосовувати покарання до основного Аккаунту Користувача-порушника.

5.6. На Сайті забороняється завантаження, публікація і передача різними способами контенту, який передбачає образу, непристойність, порнографію, наклеп, погрозу, дискредитацію і рекламу, а також розголошення комерційної таємниці.

Права на контент, представлений на Сайті

6.1. Використовувати Контент, який у вільному доступі Користувача на Сайті, для особистих, некомерційних цілей, дозволено тільки за умови, що Користувач гарантує збереження авторства (копірайту) і самого контенту в незмінному вигляді, вказуючи ім’я автора.

6.2. Інші веб-сайти, цитуючи дані Сайту zaimodobren.in.ua, зобов’язані розміщувати активну пряму гіперпосилання в кінці матеріалу.

6.3. Відтворення матеріалів даного сайту виключає переробку і спотворення оригінального тексту. Скорочення і перекомпонування можлива тільки в тому випадку, якщо зберігається сенс тексту.

6.4. Контент Сайту zaimodobren.in.ua може використовуватися як ЗМІ (друковані носії, телебачення, радіостанції), так і в Інтернеті (сайти, сторінки) без обмежень по терміну і обсягу публікації, за умови, що в кінці матеріалу буде вказана пряме посилання на першоджерело https://zaimodobren.in.ua.

6.5. Користувачеві категорично забороняється змінювати, копіювати, стирати, зберігати, завантажувати, поширювати і передавати, будь розміщений на Сайті Контент (якщо тільки він не був розміщений самим Користувачем) без згоди Адміністрації Сайту і / або ж іншого власника авторських прав. Безперешкодне поширення певної інформації можливо, тільки якщо Адміністрація та / або правовласник публічно висловили згоду на дані дії.

6.6. Власником інтелектуальних, майнових та інших аналогічних прав, включаючи Базу даних, логотипи, графіку, дизайн і програмне забезпечення, є виключно Адміністрація Сайту.

Заключні положення

7.1. Адміністрація просить Користувача взяти до відома факт того, що взаємини між Користувачем і Сайтом безоплатні, тому до Адміністрації неспроможні норми Закону «Про захист прав споживача».

7.2. У разі відсутності оперативної реакції Адміністрації на порушення Користувачем одного і більше пунктів даного КУ, Адміністратор залишає за собою право застосувати міри покарання пізніше.

7.3. У Пріорітеті рішення спірних питань між Користувачем і Сайтом за допомогою переговорів. Якщо ведення переговорів не представляється можливим, спірні питання будуть вирішуватися в судовому порядку за місцем реєстрації Адміністрації Сайту.

Конфіденційність наданих персональних даних

Детальніше про політику конфіденційності ви можете прочитати на цій сторінці.