Кредит онлайн без ІПН

Ідентифікаційний податковій номер (ІПН) було запроваджено в Україні у 1996 році, після ухвалення відповідного закону. ІПН видається податковою інспекцією щодо досягнення 16-річного віку. ІПН є унікальною комбінацією з 10 цифр, в якій зашифрована дата народження і стать власника ІПН.

ІПН можна отримати у податковій інспекції за місцем прописки, надавши паспорт. Видача ідентифікаційного номера платника податків проводиться безкоштовно. ІПН потрібно отримувати особисто, у жодному разі не слід користуватися послугами сторонніх організацій, які за це беруть гроші. І тут справа не так у грошах, як у безпеці. Стороння особа, яка отримала доступ до оригіналу довідки про присвоєння ІПН, отримує широкі можливості для шахрайських дій.

ІПН необхідний при оформленні багатьох офіційних та фінансових документів, включаючи кредит у кредитно-фінансовій організації. Проте, з низки причин релігійного характеру деякі громадяни відмовляються від отримання ІПН. У такому разі в паспорті ставиться відповідна позначка, яка говорить про те, що цей громадянин не має ІПН. Ця обставина ускладнює життя, але не критично.

Чи можна оформити онлайн кредит без ІПН?

Зараз швидку позику онлайн можна отримати в мікрофінансовій організації, надавши паспорт та ІПН. Але, що робити, якщо немає ІПН. Чи можливо у такій ситуації отримати швидкий кредит на картку терміново без відмови?

Так, можливо, якщо потенційний позичальник доведе причину відсутності ІПН. Для цього необхідно звернутися до служби підтримки МФО та пояснити ситуацію. Якщо адміністрація МФО вважатиме причину відсутності у клієнта ІПН вагомою, вона може піти йому назустріч і оформити мікрокредит без ІПН. У будь-якому випадку, ці питання вирішуються в індивідуальному порядку, причому, результат розгляду може бути різним у різних МФО.

Як оформити мікрозайм у МФО?

Для оформлення кредиту в МФО, необхідно пройти процедуру реєстрації на сайті організації або відвідати будь-яке найближче відділення, якщо є. Багато МФО видають кредити лише через Інтернет.

Під час реєстрації необхідно вказувати достовірні персональні дані, не допускати помилок та неточностей, оскільки вони можуть стати причинами відмови у кредитуванні. У тому випадку, якщо кредит оформляється через сайт МФО, клієнт має мати банківську картку будь-якого українського банку, оформлену на його ім’я. Оформляти кредит на банківську картку сторонніх осіб заборонено. Такі дії будуть розцінені, як шахрайські, з усіма наслідками.

Після того, як реєстрацію пройдено, банківську картку верифіковано, позичальник отримує можливість надіслати заявку на кредитування, в якій треба вказати термін і розмір кредиту. Більшість МФО оформляють кредити розміром від кількох сотень гривень до 10-20 тисяч (при першому обігу ця сума може бути меншою), на строк від 1 до 30 днів.

Подана заявка проходить розгляд в автоматичному режимі, після чого на електронну пошту позичальника надходить повідомлення про прийняте рішення, якщо воно буде позитивним, клієнту залишається підписати електронний кредитний договір, після чого гроші надійдуть на його картку.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.