Alex Credit

Alex Credit

Сума займу
до ₴
Відсоток
від 1.7 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 65 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Alex Credit

AlexCredit - це мікрофінансованія компанія, яка була зареєстрована в серпні 2017 року. Її спеціалізацією є видача онлайн позик на карту. Принципи роботи фінансової установи: прозорість наданих даних, індивідуальний підхід до клієнта, якісний сервіс для кожного громадянина.

Умови кредитування Alex Credit

Сума займу 500 - ₴
Сума першого займу 6 000 ₴
Процентна ставка 1.7 %, в день
Термін
5 - 30 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 65 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Alex Credit

Офіційний сайт https://alexcredit.ua/uk
Телефон
Email mail@alexcredit.com.ua
Юридична адреса 49041, м Дніпро, вул. Якова Самарського, 12А
Графік роботи Пн-Пт: 08.00-20.00, Сб-Нд: 10.00-20.00
Ліцензія Свідоцтво ІК № 930

Сьогодні AlexCredit входить в число тих небагатьох МФО, які пропонують своїм клієнтам унікальні фінансові продукти – 100% знижка на першу позику, миттєве прийняття рішення по заявці, максимально спрощений процес взяття кредитних коштів.

Переваги та особливості співпраці з АлексКредіт

Мікрофінансових організація Alexcredit в Україні вийшла на ринок онлайн-кредитування з метою спростити і прискорити процедуру отримання кредиту. Тепер відсутню до зарплати або екстрено необхідну суму коштів можна отримати в будь-який час дня і ночі сім днів на тиждень. Рішення за поданими заявками приймаються протягом 5-15 хвилин. Головне – уважно і правильно пройти процедуру заповнення та подання заявки онлайн. Її єдина складність полягає в коректності записуються в анкету даних.

Онлайн сервіс компанії з видачі позик повністю автоматизований. Позичальникові не потрібно:

 • збирати пакет обов’язкових до пред’явлення паперів;
 • відшукувати адресу найближчого відділення;
 • займати чергу, щоб поговорити з представником компанії;
 • пояснювати мети взяття кредиту і потреби;
 • відповідати на масу формальних і непотрібних питань;
 • чекати телефонних дзвінків від представників;
 • очікувати кілька днів, поки організація винесе рішення по заявці.

Всю процедуру позичальник може з легкістю пройти самостійно. Все, що для цього потрібно, – зареєструвати на офіційному сайті alexcredit.com.ua особистий кабінет і заповнити інформаційну форму. При першій подачі онлайн заявки МФО надає позику в 6 000 гривень на умовах 100% знижки. Таке обмеження необхідно для перевірки відповідальності позичальника. Сервіс фіксує в особистому кабінеті своєчасність погашення боргу, прострочення і т.д. При повторному взятті позики Alexcredit збільшує суму до 12 000 гривень. Мінімальна кредитна сума – 100 гривень.

Крім вигідних умов онлайн кредитування, компанія відома в Україні та рядом інших переваг співпраці:

 • повністю прозоре кредитування – позичальник заздалегідь довідується про суму, яку повинен виплатити;
 • можливість пролонгації договору до максимального терміну в 30 днів;
 • відсутність прихованих і незрозумілих умов договору;
 • великий сервіс особистого кабінету, що дозволяє контролювати процедуру отримання і погашення позики;
 • відсутність прихованих комісій;
 • зарахування відповідальних клієнтів в спеціальні програми лояльності.

Замовлена ​​в анкеті-заявці сума пересилається Alexcredit на карту протягом декількох хвилин. Договір на надання послуг кредитування підписується з кредитором в режимі онлайн. Зберігається документ в особистому кабінеті позичальника. Наважуючись на перший позику, буде доречним почитати внизу відгуки клієнтів.

Як правильно подати заявку в AlexCredit?

Перед реєстрацією особистого кабінету на офіційному сайті AlexCredit потрібно впевнитися, що фізична особа відповідає вимогам, що пред’являються до позичальників. Позику (кредит) в 2019 році можуть отримати тільки досягли 18-річного віку громадяни України, які мають на руках іменна дебетова / кредитна карта будь-якого національного банку. Також слід вказати на сайті телефон та електронну адресу. Номер телефону та e-mail повинні бути чинними і особистими, оскільки з їх допомогою буде виконуватися перевірка клієнта і інформаційна розсилка.

Процедура подачі заявки наступна:

 1. Відвідати офіційний сайт
 2. На головній сторінці за допомогою бігунків визначити суму і термін кредиту.
 3. У сусідньому блоці ознайомитися з умовами онлайн-кредитування: величиною позики, відсотками, сумою до виплати.
 4. Якщо все вірно, натиснути «Вхід».
 5. Пройти реєстрацію особистого кабінету на сайті
 6. Заповнити запропоновану форму персональними даними.

Для заповнення полів анкети потрібно підготувати ІПН, паспорт громадянина України та банківську карту. Щоб проблем з отриманням онлайн кредиту не виникло, інформацію рекомендується вносити по паспорту. Знадобиться і телефон. При подачі заявки варто переконатися, що карта, обрана для перекладу позикових коштів, відкрита для онлайн розрахунків. Якщо немає, то зарахування на неї кредитних коштів буде неможливим. Також варто перевірити баланс банківського рахунок. На ньому має бути не менше 2 гривень. Ця сума резервується при верифікації карти, а потім повертається на рахунок.

 1. Отримання схвалення за заявкою
 2. Підтвердження згоди на висунуті договором умови.

Після оформлення, буде потрібно підписати в режимі онлайн кредитний договір. Без цього пункту зарахування грошей на рахунок не проводиться.

 1. Отримання затребуваної суми.

Позикові кошти надійдуть на кредитну / дебетову карту через 2-10 хвилин після схвалення заявки на короткостроковий кредит.

Весь процес здійснюється в режимі онлайн за допомогою особистого кабінету. При повторному взятті позики процедура спрощується. Заповнювати анкетні дані і проходити верифікацію карти (якщо використовується той же рахунок) не потрібно. Досить зайти під своїм логіном і паролем в особистий кабінет і подати повторну заявку. Представники компанії рекомендують протягом терміну дії договору відвідувати його, адже тут можна отримати від АлексКредіт промокод або спеціальна пропозиція. Компанія щедра на знижки і акції.

Способи погашення позики в AlexCredit

Фінансово-кредитна організація подбала про те, щоб клієнтам було максимально комфортно і легко виплатити кредит. Реєстрація на сайті компанії дебетової / кредитної картки відкриває основний шлях для швидкого повернення боргу. Оплату можна проводити онлайн цілодобово, використовуючи особистий кабінет. Тут потрібно перейти по посиланню «Погасити кредит зараз». Але якщо він недоступний, є й інші способи виплати позикових коштів. Розглянемо, як погасити взяту позику:

 1. Платіжною карткою іншого українського банку
  Процедура погашення кредиту здійснюється за допомогою офіційного сайту. Він доступний 24 години на добу без перерв і вихідних. Для виконання операції рекомендується відвідати свій кабінет і перейти по посиланню «Оплатити інший платіжною карткою». Тут потрібно коректно вказати номер нової платіжної картки.
 2. За допомогою терміналів EasyPay або IBox
  При використанні платіжних терміналів необхідно правильно вказати номер кредиту. Рекомендується перевірити коректність заповнення всіх полів перед оправкой засобів.
 3. Банківським переказом
  Потрібно відвідати найближче відділення будь-якого українського банку і в касі виконати переказ грошових коштів. При здійсненні операції касиру необхідно вказати реквізити АлексКредіт.
 4. За допомогою інтернет-банкінгу
  Якщо позичальник кредитора користується послугами будь-якого інтернет-банку України (відкритий рахунок), йому потрібно поповнити свій рахунок і виконати з нього переказ коштів на рахунок кредитора.

При використанні останніх двох способів можуть виникнути труднощі з тим, як погасити позику. Щоб уникнути проблем, потрібно запам’ятати або записати реквізити МФО: ТОВ «Алекскредіт» ЄДРПОУ 41346335 р / р 26508642264880 в ПАТ «Укрсиббанк», МФО 351005. Знадобитися і номер кредитного клієнтського договору.

Якщо в установлений договором термін погасити позику не виходить, можна звернутися в компанію Alex Credit з проханням про пролонгацію кредиту. Зробити це можна онлайн за допомогою особистого кабінету на офіційному сайті МФО. Кількість пролонгацій необмежена. Процедура зсуву термінів виплати полягає в підписанні в режимі реального часу нового договору між позичальником і кредитором. Пролонгувати кредит можна на термін не більше 30 днів. Компанія також пропонує дострокове погашення позики і погашення позики по частинах.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.