Cashberry

Cashberry

Сума займу
до 15 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 70 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Cashberry

CashBerry (Кешбері) - це кредитна компанія, яка займається видачею швидких кредитів під 1,5% населенню України. Працює з 2016 року. Перевагами цієї компанії є: швидкість видачі - до 3 хвилин для постійних клієнтів. А також готові терміни кредитування (7, 14, 21, 30 днів) і фіксований відсоток. Здійснює свою діяльність на підставі свідоцтва від Нац.Коміссіі № 1680 від 16.05.2017

Умови кредитування Cashberry

Сума займу 500 - 15 000 ₴
Сума першого займу 5 000 ₴
Процентна ставка 1.14 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
7 - 30 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 70 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Cashberry

Офіційний сайт https://cashberry.com.ua/
Телефон
Email info@cashberry.com.ua
Юридична адреса 01021, Україна, м Київ, вул. Кловський узвіз, буд. 7, приміщення 103
Графік роботи Цілодобово: 08:00 - 20:00
Ліцензія № 1680 от 16.05.2017

Умови кредитування Кешбері

Кредит в CashBerry може виданий на різних умовах. Умови залежать від того ви новий клієнт або постійний. В умовах може змінюватися лише сума, виглядає це так:

 • Максимальна сума для нових клієнтів – 5 000 грн.
 • Максимальна сума для постійних клієнтів – 15 000 грн.

Інша ж частина договору залишається незмінною. Це стосується: відсотків і термінів. Далі варто вивчити вимоги до клієнтів.

Вимоги до клієнтів

 • громадянство України
 • Вік від 18 років
 • Наявність документів: паспорт та ІПН.
 • Мобільний телефон і E-mail
 • Наявність банківської карти. На рахунку повинно бути не менше 5 грн. Це необхідно для процесу верифікації.

Як взяти кредит в CashBerry

Для цього перейдіть на сайт організації – cashberry.com.ua. А далі виконайте ряд простих пунктів:

 1. Виберіть термін і суму на кредитному калькуляторі. Натисніть на кнопку «Отримати гроші на карту».
 2. Реєстрація. Введіть свій: номер телефону, придумайте пароль і E-mail. Тут же необхідно дати згоду на обробку персональних даних. І ознайомитися з умовами надання позики.
 3. Заповнення анкети. Потрібно ввести своє ПІБ, паспортні дані та ІПН. Також необхідні дані особистого характеру: місце роботи і дохід.
 4. Зачекайте рішення по вашій анкеті. Фахівці перевіряти введені дані, щоб упевнитися, що це ви. І щоб гроші потрапили саме до Вас на карту.
 5. Отримайте гроші на карту. Нагадуємо, рішення приймаються за 3 хвилини – найчастіше тільки для постійних позичальників.

Як погасити кредит в Кешбері

Для погашення можна використовувати 3 варіанти. Сюди належить:

 • Погашення через особистий кабінет.
  Для цього потрібно увійти в особистий кабінет Кешбері. Натисніть на кнопку «Вхід» в правому верхньому кутку. Далі введіть ваші: логін (Email або номер телефону) і пароль (який ви придумали раніше). В особистому кабінеті просто натисніть на кнопку «Оплатити». Кошти будуть переведені з карти, прив’язаною до сервісу.
 • Через термінал IBox.
  Якщо неподалік є платіжний термінал цього типу – то теж зручний варіант. Для цього вам все одно потрібно буде увійти в особистий кабінет. Це необхідно щоб дізнатися точну суму для оплати. У терміналі виберіть розділ «Банківські операції» і знайдіть через пошук компанію. Введіть номер договору і поповните саме на ту суму з кабінету.
 • У касі банку України.
  Щоб погасити через касу банку – потрібно заздалегідь переписати суму і реквізити. Суму ви дивитеся в особистому кабінеті, а реквізити на сайті cashberry.com.ua або тут: ЄДРПОУ – 40284315. Код договору також необхідно знати.

Важливо! При погашенні позики через касу або термінал потрібно сфотографувати чек або квитанцію про оплату – повністю. Гроші можуть надійти на рахунок протягом 3-х днів. Це буде ваша страховка від переплати за відсотками.

Реструктуризація боргу в Кешбери

Сервіс CashBerry пропонує послугу реструктуризації. Але це відбувається тільки в крайніх випадках. У вас повинні бути прострочення по кредиту і великі заборгованості. Договір про реструктуризацію може бути складений через 31 день після закінчення основного договору (тобто 31 день прострочення). Але сам запит можна подавати починаючи з 15-го дня прострочення.

Що для цього потрібно?

Для цього треба зайти в особистий кабінет і виберіть там відповідну опцію. Але найкраще відразу зателефонувати в службу підтримки. Повідомити номер договору і причину.

Після вступу договору про реструктуризацію в силу – нарахування відсотків припиняються. Фіксована сума розбивається на частини. Оплатити їх потрібно в строго обумовлений термін. Для кожного позичальника складається індивідуальний план погашення кредиту.

Послуга пролонгації

Пролонгація застосовується для тих клієнтів, хто не встиг вчасно оплатити кредит. Вона може бути застосована, як в кінці терміну погашення, так раніше. Для цього ви можете скористатися особистим кабінетом.

Послуга надається терміном до 30 днів. При цьому відсоток по кредиту нараховується колишній. Ця послуга ніяк не впливає на кредитну історію позичальника.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.