open
Credit Kasa

Credit Kasa

Кредит під 0% до 15 000 грн
Сума займу
до 15 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 60 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Credit Kasa

CreditKasa - це мікрофінансових компанія, що спеціалізується на видачі короткострокових позик. Організація заснована в 2013 році і здійснює свою діяльність на території України. Позичальники можуть оформити позику від 600 до 15000 гривень на термін до 30 днів. Компанія заслужила довіру у жителів України, оскільки надає лояльні умови, низьку процентну ставку і мінімальні вимоги до нових клієнтів.

Умови кредитування Credit Kasa

Сума займу 600 - 15 000 ₴
Сума першого займу 15 000 ₴
Процентна ставка 2 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
1 - 30 днів

Позика на термін більше ніж 30 діб

Сума займу 600 - 50 000 ₴
Сума першого займу 50 000 ₴
Процентна ставка 2 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін 1 - 10 тижднів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 60 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Credit Kasa

Офіційний сайт https://creditkasa.com.ua
Телефон
Email info@creditkasa.com.ua
Юридична адреса 01133, м.Київ, бул. Лесі Українки, 26, оф. 407
Графік роботи Сьогодні працює з 08:00 до 21:00
Ліцензія Свидетельство ІК №116

Умови по кредиту для нових клієнтів CreditKasa

Позичальники, які вирішили скористатися продуктами компанії CreditKasa, повинні відповідати висунутим вимогам, надати необхідні документи, відповісти на питання фахівців компанії по телефону і мати карту банку України.

Умови отримання повторного кредиту

Для отримання нової позики клієнтам необхідно авторизуватися в особистому кабінеті і оформити заявку на позику.

Вся інформація про клієнта збережена в акаунті, відповідно, повторно заповнювати анкету не потрібно.

Важливо! Клієнти, які отримують розсилку від компанії, можуть скористатися бонусами і взяти участь в актуальних акціях для постійних клієнтів.

Вимоги до позичальника від CreditKasa

Компанія CreditKasa висуває такі умови для отримання мікропозик:

 • працевлаштовані громадяни
 • приватні підприємці
 • пенсіонери до 60 років
 • самозайняті громадяни

Клієнтами фінансової організації можуть стати жителі України, які досягли повноліття.

Важливо! Кредити надаються тільки при наявності у клієнта підтвердження постійного щомісячного доходу.

Способи отримання кредиту в КредітКаса

Для оформлення мікропозик клієнту необхідно заповнити заявку на сайті, докласти скан-копії паспорта та ідентифікаційного номера. Протягом декількох хвилин з позичальником зв’яжеться оператор для підтвердження договору. У разі схвалення, клієнт повинен надати номер банківської карти, на яку надійде необхідна сума.

Способи погашення кредиту

Компанією «КредітКасса» передбачено безліч варіантів погашення заборгованості, клієнт зможе вибрати найбільш підходящий:

 • На сайті
  Позичальнику необхідно зайти в розділ «Оплатити«, ввести номер договору і натиснути кнопку «Оплатити«. З карти, прив’язаною до договору, автоматично спишеться потрібна сума в рахунок погашення. Після оплати на телефон надійде смс з підтвердженням операції.
 • В особистому кабінеті
  Клієнту необхідно перейти в розділ «Погашення» в особистому кабінеті. Для погашення заборгованості позичальник може вибрати підключену карту або прив’язати іншу. Далі слід вказати суму для списання та підтвердити дію. Засоби спишуться автоматично, після чого на номер клієнта надійде смс з підтвердженням операції.
 • Термінал
  Клієнт може внести платіж за допомогою терміналів «EasyPay«, «City24» і «ПриватБанк«. Для цього необхідно вибрати категорію «Банки і страхування» і знайти CreditKasa. Далі слід ввести номер договору і суму, після чого зробити оплату і підтвердити дію. Коли платіж буде здійснений, на номер телефону клієнта надійде смс з підтвердженням операціі.Важно! З клієнта може бути утримана комісія за переказ.
 • Сайт EasyPay
  На сайті EasyPayследует ввести номер договору і суму, також номер банківської карти, з якої буде вироблено списання в рахунок погашення заборгованості. Після заповнення полів клієнт повинен натиснути кнопку «Оплатити» і очікувати смс з підтвердженням платежу.
 • Відділення банку
  Позичальник може погасити заборгованість в будь-якому банку України. Для цього необхідно вказати реквізити «КредітКасса» і номер договору, або надати співробітникові банку квітанцію.Важно! Утримується комісія, заявлена ​​банком.

Реєстрація особистого кабінету

На офіційному сайті creditkasa.com.ua позичальнику слід пройти швидкий процес реєстрації особистого кабінету. Для цього необхідно заповнити наступні поля:

 • Прізвище
  Тут необхідно ввести своє справжнє прізвище.
 • Ім’я
  У цьому полі слід вписати своє справжнє ім’я.
 • Номер телефону
  У рядку необхідно записати свій діючий номер телефону в форматі + 380ХХ-ХХХ-ХХ-ХХ і підтвердити процес реєстрації, натиснувши спеціальну кнопку в кінці анкети.
  Важливо! Номер повинен бути чинним, оскільки протягом хвилини на нього надійде смс з унікальним кодом.
 • Код
  Після заповнення персональних даних, клієнт автоматично перейде на сторінку, де необхідно вказати код з смс. Далі слід підтвердити дію, натиснувши кнопку «Готово».
 • Особистий кабінет
  У своєму акаунті клієнт повинен заповнити обов’язкові поля: по батькові, дата народження, ідентифікаційний номер, паспортні дані, контакти для зв’язку, а також розмір щомісячного доходу. Далі слід натиснути кнопку «Підписуюся».

Таким чином, реєстрація буде успішно завершена. Протягом декількох хвилин з позичальником зв’яжуться фахівці компанії, які проведуть перевірку в телефонному режимі.

Важливо! Для успішного позики клієнту необхідно додати скан – копії ІПН, паспорта і банківської карти. Клієнту необхідно ознайомиться з умовами кредитування «КредітКасса» перед початком реєстрації.

Реструктуризація заборгованості

Компанія йде на зустріч своїм клієнтам і, в разі якщо клієнт не може своєчасно погасити заборгованість, найбільш підходящий варіант – продовження терміну кредитування. Послуга безкоштовна, позичальник повинен лише оплатити відсоткову ставку і пеню.

Оформлення реструктуризації відбувається в особистому кабінеті клієнта або за допомогою операторів гарячої лінії.

Що буде, якщо не оплачувати кредит?

У разі, якщо позичальник не виконує умови договору, компанія залишає за собою право нараховувати штрафні санкції – щоденне нарахування пеня в розмірі 2% від суми простроченого платежу, попереджає ZaimOdobren. Також організація буде регулярно дзвонити як самому клієнту, так і його родичам, друзям, колегам, нагадуючи про борг.

Якщо прострочений платіж не буде виплачений, компанія «КредітКасса» передає інформацію про борг третім особам – колекторської службі.

Варто відзначити, що прострочений платіж відіб’ється на кредитній історії клієнта – вся інформація про недобросовісних позичальників передається в кредитне бюро.

Важливо! Справа позичальника може бути передано в суд з метою стягнення майна боржника.

Промокод

Промокоди можна отримати на спеціалізованих сайтах, які займаються продажем купонів на знижки.

Акції та знижки

Мікрофінансових організація проводить регулярні акції як для постійних клієнтів, так і для тих, хто звернувся в «КредітКасса» вперше. Зареєстровані користувачі, що вказали свою електронну адресу в особистому кабінеті, отримують розсилку від компанії, в якій повідомляють про актуальні акції та бонуси.

Ліцензія

Фінансова організація «КредітКасса» працює на законних підставах. Зареєстрована Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг. Свідоцтво реєстрації фінансової установи ІК №116 видано в 2013 році. Також компанія має ліцензію, яка дозволяє здійснювати господарську діяльність з надання кредитних послуг.

Плюси і мінуси компанії

Організація «CreditKasa», як і багато установ на ринку кредитування, має переваги і недоліки. Клієнти компанії виділяють такі переваги:

 • Отримання кредиту з моменту досягнення повноліття
 • Компанія не вимагає у позичальників офіційного працевлаштування для підтвердження платоспроможності
 • Високий рівень безпеки даних
 • Цілодобова підтримка
 • Послуга реструктуризації заборгованості
 • Відсутність прихованої комісії
 • Можливість дострокового погашення позики
 • Оформлення кредиту не вимагає відвідування офісу, заявка заповнюється онлайн
 • Висока швидкість оформлення позики

З недоліків варто виділити:

 • Вікове обмеження до 60 років
 • Примусове списання коштів з карти, прив’язаною до договору в разі прострочення

Компанія «CreditKasa» є надійним кредитором. Для своїх клієнтів організація пропонує лояльні умови, бонусну програму, зручну систему виплат і швидке отримання коштів на свій рахунок онлайн.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.