CreditUP

CreditUP

Сума займу
до 10 000 ₴
Відсоток
від 1.9 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 65 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію CreditUP

CreditUP - мікрофінансова організація України, яка стабільно розвивається. Через цей сервіс можна отримати онлайн-займ на карту будь-якого банку. Послуги компанії вигідно відрізняються від оформлення банківського кредиту. Видають кредити цілодобово - 24 години на добу, без дзвінків родичам і підтвердження даних контактними особами. По-друге, рівень узгодження заявок становить 75%, а не 25%, як в банках. По-третє, рішення приймається лише за 8 секунд. Не потрібні ні поручителі, ні заставу, ні довідка про зарплату. Також, CreditUP це не тільки онлайн-сервіс швидких кредитів, а й передова IT-компанія, яка впроваджує в свою роботу передові технології для оцінювання ризиків. Їх використання дозволяє видавати миттєві кредити в будь-який час доби.

Умови кредитування CreditUP

Швидкість видачі 8 мин
Сума займу 3500 - 10 000 ₴
Сума першого займу 10 000 ₴
Процентна ставка 1.9 %, в день
Термін
5 - 30 днів

Позика на термін більше ніж 30 діб

Сума займу 1 000 - 20 000 ₴
Сума першого займу 20 000 ₴
Процентна ставка 1.9 %, в день
Термін 3 - 9 місяців

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 65 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані CreditUP

Офіційний сайт https://creditup.com.ua/
Телефон
Email office@creditup.com.ua
Юридична адреса 03126, г. Киев, ул. Героев Севастополя, 48
Графік роботи пн.-пт. 8-30 - 20-30, сб. 8-30 - 16-30,Вс- выходной
Ліцензія №148 от 27.10.2015

Умови по кредиту новому клієнтові

Отримати гроші в борг у даній установі зможуть фізичні особи, які відповідають таким вимогам:

 • українське громадянство;
 • вік 18-60 років;
 • постійна прописка в будь-якому населеному пункті України;
 • відсутність значних прострочень в кредитній історії.

Оформити кредит онлайн на карту можуть клієнти, які проживають як у великому місті, так і невеликому селі. Угода укладається дистанційно, тому місце їх знаходження не має значення.

При першому зверненні позичальнику запропонують такі тарифи:

 • процентна ставка 1,9% в день;
 • мінімальна сума позики 3 500 гривень;
 • максимальний ліміт 10000 гривень;
 • термін погашення заборгованості – 30 днів.

Виплата грошових коштів можлива на іменну картку будь-якого українського карта з позитивним балансом.

Умови позики для постійних клієнтів

Діючі позичальники CreditUP отримують кредит на суму до 20 000 гривень. Процентна ставка для них стандартна – 1,9% в день, а термін погашення дорівнює 9 місяців. Вартість позики вони можуть знизити за рахунок промокоду і участі в програмах лояльності.

Як взяти кредит в КредітАп

Заповнити кредитну заявку можна тільки на офіційному сайті CreditUP. Запити по телефону не приймає. Для оформлення позики клієнту необхідно виконати наступні дії:

 1. Визначитися з сумою кредиту і терміном його повернення. Параметри потрібно вказати на калькуляторі, який розташований на головній сторінці сайту.
 2. Внести достовірну інформацію про себе в анкету і підтвердити її смс-паролем.
 3. Прикріпити фото.
 4. Миттєво дізнатися відповідь по заявці.
 5. Погодитися з умовами договору в особистому кабінеті.
 6. Отримати кредит до зарплати на свою карту.

Для отримання першого кредиту позичальникові потрібно не більше 15 хвилин. Постійним клієнтам компанії гроші видають миттєво.

Як погасити кредит в CreditUP

Головне завдання кожного позичальника – вчасно погасити борг. В цьому випадку не нарахують штраф, клієнт сформує позитивну кредитну історію. Компанія CreditUP пропонує наступні способи погашення:

 • будь-банківською картою в особистому кабінеті;
 • безготівковим переказом з розрахункового рахунку в системі онлайн-банкінгу;
 • готівкою в терміналах EasyPay і Citi24 (встановлені в супермаркетах АТБ);
 • в касі українського банку.

Необхідно перевірити реквізити в платежі і тільки після цього підтверджувати його. Суму до погашення можна подивитися в особистому кабінеті або уточнити на гарячій лінії.

У позичальника є право достроково повернути мікрокредит в будь-який момент без застосування штрафних санкцій. Відсотки стягуються за фактичний термін користування позикою.

Реструктуризація кредиту

Рішення про реструктуризацію приймається в стандартному або індивідуальному порядку. Стандартна процедура проводиться після 90 днів прострочення. Її умови детально розписані в особистому кабінеті. Якщо вони влаштовують позичальника, то він підписує додаткову угоду і виплачує борг згідно з новим графіком.

Реструктуризація на індивідуальних умовах проводиться при простроченні від півроку або в серйозній ситуації, яка привела до скрутного матеріального становища. Після цієї процедури сума боргу фіксується, зупиняється нарахування відсотків. Заборгованість розбивається на рівні платежі, які потрібно вносити щомісяця.

Передбачено дві схеми реструктуризації:

 1. перша – зменшення внесків за рахунок продовження терміну кредитування;
 2. друга – надання кредитних канікул.

Який би варіант позичальникові не запропонували, умови потрібно дотримуватися. Це єдина можливість уникнути примусового стягнення боргу.

Пролонгація

Якщо у клієнта немає можливості оплатити мікропозику онлайн в повному обсязі, йому варто продовжити договір. Ця опція стає доступною в особистому кабінеті за три дні до закінчення початкового терміну позики.

Щоб відстрочити погашення основного боргу, необхідно сплатити відсотки за минулий період і підписати додаткову угоду. Кількість пролонгацій не обмежена. Продовжувати кредит можна на термін від 1 до 30 днів. На час дії пролонгації умови за договором не змінюються. Процентна ставка залишається на колишньому рівні.

Що буде, якщо не платити по кредиту в CreditUP

При виході на прострочення клієнт втрачає всі бонуси, тобто процентна ставка підвищується до рівня стандартної.

Порушення умов договору приводить початку примусового стягнення боргу. До роботи з проблемним позичальником можуть залучатися колектори. Компанія їм може навіть продати кредит або подати на клієнта до суду.

Акції та знижки

Для всіх клієнтів мікрофінансової організації діє програма лояльності «BonusUP». В рамках цього проекту клієнт отримує бали, які обмінює на послуги компанії.

1 бонус прирівнюється до 1 гривні.

Їх нараховують за успішно виплачені позики – компенсація становить 3-12% від суми погашених відсотків. За реєстрацію клієнт отримує 10 бонусів і в день свого народження – 30 балів.

Накопиченими балами можна оплатити відсотки по кредиту або оплатити послуги компаній-партнерів.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.