open
Finsfera.ua

Finsfera.ua

8 000 грн під 0,01%
Сума займу
до 14 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 75 років
Реальна річна процентна ставка
3,71% - 241530,93%
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Finsfera.ua

Finsfera - це новий український сервіс онлайн-кредитування, який автоматизує процедуру отримання кредиту та дозволяє вам отримати гроші, не виходячи з дому, всього за 15 хвилин. ТОВ «Іннова Фінанс» має Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи серії № В0000242, видане Національним банком України 14.05.2021 року. Вона представлена як новий мікрофінансовий партнер на нашому веб-сайті "ZaimOdobren". Finsfera активно працює над розширенням своєї клієнтської бази і пропонує перший кредит зі ставкою 0.01%. Позики доступні на строк до 30 днів, з можливістю продовження.

Мікрофінансова компанія Finsfera надає позики в борг на всій території України. Взаємодія з клієнтами відбувається в онлайн-режимі, і запити обробляються цілодобово, включаючи будні дні, вихідні та святкові дні. Для отримання позитивного рішення щодо вашої заявки потрібно лише заповнити просту анкету з обов'язковими вказаннями ІПН та паспортних даних. Забезпечення або поручителі не потрібні, оскільки скорингова система оцінює платоспроможність клієнта за допомогою інших методів. Сума запитуваного кредиту переказується на вашу картку протягом 15 хвилин і може бути використана на ваш розсуд.

Умови кредитування Finsfera.ua

Швидкість видачі 15 мин
Сума займу 100 - 14 000 ₴
Сума першого займу 8 000 ₴
Процентна ставка 3.65 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
1 - 30 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 75 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Finsfera.ua

Офіційний сайт https://finsfera.ua/
Телефон
Email support@finsfera.ua
Юридична адреса 01032, м. Київ, вул. Жилянська, буд. 68, приміщення 280
Графік роботи цілодобово
Ліцензія від 14.05.2021 р. №48

Умови отримання кредиту від Finsfera

Finsfera співпрацює з громадянами України віком від 18 до 75 років. Тут можна отримати від 100 до 14 тисяч гривень на термін від 1 до 30 днів. Нові клієнти можуть розраховувати на суму до 8000 гривень, які можна використовувати протягом 30-денного грейс-періоду, коли МФО не стягує жодних відсотків за свої послуги. Інакше кажучи, в Finsfera ви можете отримати онлайн-кредит до 8 тисяч гривень на 30 днів без будь-яких відсотків. В інших випадках розмір комісії визначається на основі декількох параметрів. Онлайн-калькулятор допоможе точно визначити суму, яку потрібно буде повернути.

З Finsfera при отриманні мікрокредиту вам не потрібно:

 1. Підтверджувати свої цілі отримання грошей.
 2. Шукати та надавати поручителів.
 3. Представляти довідку з місця роботи.

У Finsfera онлайн-кредит без відмови може отримати навіть безробітний громадянин України, головне мати хоча б яке-небудь джерело доходу, навіть якщо воно неофіційне або тимчасове.

Як взяти гроші у Finsfera через zaimodobren.in.ua

 • Для отримання кредиту через zaimodobren.in.ua вам потрібно просто натиснути на кнопку “Оформити позику”. Після цього вас перенаправлять на сайт Фінсфери, де ви оберете потрібну суму і строк позики, а потім натиснете кнопку для отримання грошей.
 • Далі вам потрібно буде ввести свій поточний номер телефону на сайті та слідувати інструкціям. Вам пропонуватимуть підтвердити номер телефону, вказати свою електронну пошту, додати інформацію про кредитну картку та фінансові деталі.
 • Обираючи спосіб оплати, важливо вписати правильні реквізити своєї банківської карти, яка має позитивний баланс і була видана будь-яким банком України. Важливо, щоб ця карта не була призначена для виплати пенсій і соціальних допомог.
 • Крім того, компанія може запропонувати вам взяти кредит онлайн через банківський ідентифікатор для ще швидшого отримання грошей.
 • У випадку потреби, клієнт також повинен бути готовим надати копії документа, що підтверджує його особу.

Переваги сервісу Фінсфера

Сервіс Фінсфера пропонує наступні переваги:

 1. Простий процес реєстрації.
 2. Обробка заявок і видача грошей цілодобово.
 3. Швидке схвалення кредитів.
 4. Перший кредит зі ставкою 0,01% і без прихованих витрат.
 5. Швидка обробка заявки – всього 15 хвилин.
 6. Віддалений отримання грошей.
 7. Прозорі та зрозумілі комісійні відсотки.
 8. Відсутність необхідності поручителів, застави та складної бюрократії.

Способи погашення зобов’язань в Фін Сфера

Повернути кошти МФО можна через банківський переказ, реквізити компанії зазначені на їхньому веб-сайті, або через термінали “Ibox” та “EasyPay”. Після другого кредиту клієнт може скористатися зручною можливістю онлайн-оплати через особистий кабінет на сайті кредитора. Гроші переказуються швидко, і немає необхідності оплачувати комісію за цю операцію.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.