Forza Credit

Forza Credit

Сума займу
до 15 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 65 днів
Вік
до 70 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Forza Credit

Forza Credit - це мікрофінансових організація, яка пропонує фізичним особам онлайн-позики. Співпраця з цією установою має суттєві переваги: оформлення угоди проходить за дистанційною схемою, прозорість інформації, відсутність застави і поручителів. Позитивні відгуки про forza credit свідчать про порядність і стабільності компанії.

Умови кредитування Forza Credit

Сума займу 500 - 15 000 ₴
Сума першого займу 5 000 ₴
Процентна ставка 1.85 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
1 - 65 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 70 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Forza Credit

Офіційний сайт https://forzacredit.com.ua/ru/
Телефон
Email ceo@forzacredit.com.ua
Юридична адреса м. Київ, вул. В. Хвойки, д.15/15
Графік роботи Працює цілодобово
Ліцензія № 559 от 13.04.2018

Позика новому клієнтові Forza Credit: умови

За отриманням позики до зазначеної установи може звернутися громадянин України, вік якого від 18 до 70 років. З документів потрібен паспорт і ІПН. Зарахування кредитних коштів здійснюється на іменну картку позичальника.

Перша позика в Forza Credit надається на таких умовах:

 • максимальний ліміт – 4000 грн;
 • термін погашення заборгованості – 10 днів;
 • процентна ставка – 0,01 в день.

Повторний кредит: умови

Повторна заявка може бути відправлена ​​на розгляд тільки після закриття першого договору.

Мікрокредит в Forza Credit діючі клієнти оформляють за такими тарифами:

 • сума видачі до 14999 гривень;
 • термін кредитування – до 65 днів;
 • ставка 1,85% щодня.

Заявки постійних клієнтів розглядаються за лічені хвилини. Вносити персональні дані в анкету повторно не потрібно.

Як взяти позику в Forza Credit?

Громадянам, яким потрібні гроші в найкоротші терміни, варто скористатися пропозицією цієї компанії.

Оформляється кредит онлайн в Forza Credit в кілька етапів:

 1. Заповнити анкету на сайті мікрофінансової організації. Персональні дані повинні відповідати документам. До заявки необхідно додати скан-копії сторінок паспорта та ІПН. Позичальник повинен зробити своє фото з паспортом в руках (відкритий на першій сторінці) і прикріпити його до заявки.
 2. Дочекатися відповіді по заявці. На прийняття рішення потрібно кілька хвилин.
 3. Вказати реквізити для перерахування кредитних коштів. Для цих цілей може використовуватися іменна карта, термін дії якої не закінчується в найближчі три місяці. На ній має бути залишок не менше 2 гривень.
 4. Проведення верифікації карти.
 5. Підписання договору – досить вказати секретний пароль в особистому кабінеті.
 6. Надходження перекладу на карту позичальника.

Як погасити мікропозику в Forza Credit?

У позичальника є більше двох місяців на погашення заборгованості. За три дні до закінчення терміну дії договору позичальник отримує смс-повідомлення, в якому компанія нагадує про необхідність внесення платежу. Зробити це можна наступними способами:

 1. Оплатити за допомогою карти в особистому кабінеті. Тут можна відразу і подивитися залишок боргу.
 2. У платіжних терміналах City24, Tyme, 24nonStop, iBox, EasyPay. Вибираючи цей спосіб, позичальник повинен пам’ятати, що час зарахування переказу становить 1-2 робочих дня.
 3. Внести готівку в касі будь-якого українського банку. Платник надає повні реквізити кредитора. Вони вказані в електронному договорі, особистому кабінеті і на сайті forza credit Україна.

Оплата приймається не тільки від самого позичальника, а й від третьої особи. Головне, щоб в призначенні був прописаний номер кредитної угоди, дата його укладення, ПІБ та ІПН позичальника. Без цієї інформації компанія не ідентифікує платіж.

Якщо фізична особа не може повернути борг в повному обсязі, то у нього є можливість продовжити термін дії угоди. Але погасити нараховані відсотки необхідно в обов’язковому порядку. Всі нюанси оформлення пролонгації можна уточнити на гарячій лінії.

Реєстрація в Forza Credit

Невід’ємна частина оформлення онлайн-позики – реєстрація в особистому кабінеті. Через свій аккаунт позичальник може проводити всі необхідні операції по діючому кредиту.

Щоб отримати доступ до особистого кабінету Форза Кредит, необхідно заповнити свій профіль. У ньому клієнт вказує актуальну інформацію про себе, своє фінансове становище. Ці відомості в подальшому будуть відображені в анкеті, яка відправляється на розгляд при отриманні нової позики.

Вхід в особистий кабінет

Авторизація на персональній сторінці можлива трьома способами:

 1. ІПН + пароль, придуманий користувачем.
 2. Телефон + одноразовий пароль, надсилається в смс-повідомленні.
 3. Телефон + постійний пароль, придуманий користувачем.

Клієнт самостійно вибирає варіант входу в особистий кабінет.

Реструктуризація боргу

Умовами договору передбачена можливість реструктуризації боргу. Її умови визначаються в індивідуальному порядку в залежності від ситуації, що склалася. Якщо у позичальника виникли фінансові труднощі, про них потрібно повідомити кредитора заздалегідь. Необхідно продовжувати погашати заборгованість хоча б мінімальними платежами.

Промокоди

Форза кредит в Україні не надає промокодів на свої позики.

Що буде якщо не платити?

Якщо клієнт не погасив заборгованість і не оформив пролонгацію договору, то до нього застосовуються штрафні санкції – процентна ставка підвищується до 2,5% в день. Інформація про прострочену заборгованість передається в БКІ. В майбутньому йому буде складно отримати новий кредит.

З першого дня прострочення боржника почнуть дзвонити співробітники служби безпеки компанії. В першу чергу вони з’ясують причини порушення умов договору і попередять про можливі наслідки. У деяких випадках може бути запропонована реструктуризація заборгованості.

Якщо борг клієнт не погасив, то для стягнення заборгованості залучають на допомогу колекторів. Можливо і звернення до суду. Юридично всі підстави для цього є.

Акції та знижки

У «Forza credit» діє бонусна програма “Приведи друга”. Чинному клієнту необхідно порекомендувати продукти компанії своїх родичів, знайомих. Якщо вони оформлять позику, то людині, порекомендував зазначеної установи, нараховується 200 грн бонусів. Вони виплачуються йому на карту, яка зареєстрована в особистому кабінеті.

Ліцензія

ТОВ «Стандарт Фінанс Груп» надає свої послуги під торговою маркою Forza Credit. Її діяльність абсолютно легальна. Позики-онлайн видаються на підставі безстрокової ліцензії, виданої Національною комісією.
Детальні дані:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “ФІНАНСОВА КОМПАНІЯ” Форза ”
04080, м.Київ, Подільський район, ВУЛИЦЯ Вікентія Хвойки, будинок 15/15

Вивчивши відгуки про «Форза кредит», можна зробити висновок, що співпраця з цією установою має суттєві переваги. По-перше, до позичальників пред’являють мінімум вимог. На позитивне рішення можуть розраховувати колишні «просрочнікі», самозайняті особи. По-друге, на оформлення позики потрібно максимум 30 хвилин. По-третє, гроші видають на тривалий термін. У клієнта буде достатньо часу на погашення боргу. І найголовніше – перший кредит видається за все під 0,01%.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.