Loany

Loany

Сума займу
до 25 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 15 днів
Вік
до 65 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Loany

Loany (Лоані) – мікрокредитна компанія, яка успішно працює на фінансовому ринку України з 2016 року. Компанія займається видачею позик в онлайн режимі. Перевагою компанії є встановлення ліміту за кредитом індивідуально кожному за. На суму позики впливає кредитна історія та платоспроможність клієнта на підставі анкети позичальника. Клієнти оцінюють сервіс як зручний та швидкий.

Умови кредитування Loany

Швидкість видачі 15 мин
Сума займу 1000 - 25 000 ₴
Сума першого займу 15 000 ₴
Процентна ставка 2.00 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
1 - 15 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 65 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Loany

Офіційний сайт https://loany.com.ua/
Телефон
Email support@loansinfo.com.ua
Юридична адреса 04116, м.Київ, проспект Перемоги, будинок 26, офіс 129
Графік роботи Служба підтримки клієнтів без вихідних з 07:00 до 24:00 Источник: https://loany.com.ua/ © Loany Кредит онлайн
Ліцензія № 1188 от 02.06.2016

Умови кредитування у Loany

Максимальна сума кредиту становить 25 000 гривень, а мінімальна 1000. Проте для нових клієнтів максимальна сума становить лише 15 000 гривень. Період кредиту залежить від виду позики. При терміновому кредиті без відмови – це від 1 до 30 днів, а за розумному – до 12 місяців.

Відсоткова ставка за користування кредитами на добу залежить від виду позики.

При терміновому кредиті відсоток становить 0,6-0,9% на добу, а за розумного – 0,3-0,5%.

Вимоги до позичальника

Скористатися послугами мікрокредитної компанії Loany може кожен громадянин України, який відповідає таким вимогам:

 • вік від 18 до 65 років;
 • наявність паспорта громадянина України та ідентифікаційного номера;
 • постійне проживання на території країни, наявність громадянства, а також прописки чи реєстрації;
 • наявність картки будь-якого українського банку;
 • номер мобільного телефону.
 • Додатково у реєстраційній формі вказуються дані про місце роботи та рівень доходів, однак підтверджувати ці дані не потрібно. Для отримання кредиту достатньо заповнити відповідну форму, тому потрібний комп’ютер із виходом в інтернет.

Як оформити кредит у Loany

Компанія Loany займається видачею позик онлайн. Тому для отримання кредиту потрібен комп’ютер або мобільний пристрій із виходом до Інтернету. Процедура оформлення позики проста та зрозуміла. Покрокова інструкція:

 1. Вибір типу кредиту, бажану суму та термін кредитування. За допомогою кредитного калькулятора можна ознайомитись з умовами кредитування. Якщо отримана інформація влаштовує, натисніть кнопку «Оформити».
 2. Створення облікового запису для отримання доступу до особистого кабінету. Для цього необхідно внести дані про себе. Заповнювати анкету слід українською мовою.
 3. На вказану електронну пошту прийде підтвердження реєстрації. Необхідно перейти за посиланням, щоб потрапити до особистого кабінету.
 4. В особистому кабінеті необхідно зареєструвати заявку на отримання позики. Вказати всі дані, включаючи адресу, освіту, місце роботи, рівень доходів, вік.
 5. Додатково зазначаються контакти людини, яка може підтвердити інформацію про позичальника.
 6. Необхідно вказати номер банківської картки, код та термін дії.
 7. Останній етап оформлення кредиту включає ознайомлення з кредитним договором. Необхідно уважно прочитати всі умови та правила, після чого його підвисати. Як підпис буде запровадження спеціального коду, який прийде на мобільний телефон.
 8. Очікування рішення займає близько 30 хвилин. Після цього гроші надійдуть прямо на карту, яка була вказана в анкеті.

Прострочення

За прострочення виплат хоча б на одну добу нараховуються штрафні відсотки. Вони розраховуються залежно від виду кредиту та суми позики. Компанія Loany співпрацює з кредитним бюро, тому прострочення призведе до негативної кредитної історії надалі. Якщо проблему з погашенням кредиту найближчим часом не буде вирішено, компанія може передати справу в колекторну організацію або навіть до суду.

Реструктуризація та пролонгація боргу

Щоб запобігти зростанню процентної ставки, компанія пропонує скористатися послугою пролонгації кредиту. Рекомендується зробити це ще до нарахування пені. Для відстрочення оплати довго потрібно виплатити хоча б відсотки. Реструктуризацію боргу можна здійснити в особистому кабінеті. Послуга пролонгації безкоштовна.

Акції та промокоди

Спеціальних промокодів компанія не розповсюджує, але пропонує вигідну бонусну програму для постійних клієнтів. Позичальники можуть збирати бонуси, виконуючи різні завдання, а також за своєчасного погашення кредиту. Отримані бонуси можна використовувати для погашення позики. До того ж, якщо вчасно погашати заборгованість, можна надалі отримати позику на більш вигідних умовах.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.