open
Mister Money

Mister Money

Пролонгація та реструктуризація позики
Сума займу
до 5 000 ₴
Відсоток
від 1.7 %
Термін позики
до 60 днів
Вік
до 70 років
Реальна річна процентна ставка
3,65% - 22547%
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію Mister Money

Компанія Mister money є мікрофінансову організацію, яка з 2016 року займається видачею кредитів фізичним особам. Це один з найбільш зручних сервісів отримання позики в онлайн режимі. До його переваг належить простота оформлення, мінімальний пакет документів, відсутність необхідності довідки про доходи або поручителів. Крім того, діють знижки та акційні пропозиції для постійних клієнтів, а час на прийняття рішення становить всього 15-20 хвилин.

Умови кредитування Mister Money

Сума займу 100 - 5 000 ₴
Сума першого займу 5 000 ₴
Процентна ставка 1.7 %, в день
Термін
1 - 60 днів

Вимоги до позичальника

Вік 20 - 70 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Mister Money

Офіційний сайт https://www.mrmoney.com.ua
Телефон
Email info@mrmoney.com.ua
Юридична адреса 03067, м Київ, бульвар Вацлава Гавела, 4
Графік роботи Понеділок - п'ятниця: 10:00 - 19:00
Ліцензія № 3189 от 13.07.2017

Умови кредитування Mister money

Сервіс Mister money дозволяє отримати кредити в онлайн режимі без необхідності виходити з дому. Компанія створила унікальну систему індивідуального рейтингу, що дозволяє отримати позику на максимально вигідних умовах.

Для клієнтів, які беруть перший кредит, максимальна сума позики не може перевищувати 5000 гривень. При цьому термін кредитування становить від 1 до 60 днів. Відсоткова ставка на добу становить 1.7% на добу. Для постійних клієнтів максимальна сума кредитування може досягати 10000 гривень.

Вимоги до позичальника

Мікрокредітной організація Mister money пропонує вигідні кредити під вигідні умови. Для отримання позики досить мати громадянство України, чинний паспорт і ідентифікаційний код. При цьому вік позичальника може становити від 20 до 70 років. У компанії Mister money можна взяти кредит навіть тим, хто має погану кредитну історію. Винятком є ​​тільки позичальники, які внесені в чорний список бюро кредитних історій. В такому випадку жодна кредитна компанія не видасть позику. При наявності неідеальної кредитної історії шанси на схвалення заявки досягають 100%.

До необхідних документів належить:

  • паспорт громадянина України з постійною пропискою;
  • ідентифікаційний код;
  • наявність мобільного номера телефону;
  • комп’ютер або інший пристрій з виходом в інтернет.

Для отримання позики не потрібна довідка про доходи, заставу або поручитель з високим доходом або гарною кредитною історією. Досить вказати свій реальний дохід навіть в тому випадку, якщо він неофіційний.

Як оформити кредит в Mister money?

Для оформлення кредиту в компанії Mister money необхідно виконати прості дії:

  1. Реєстрація на сайті. Для цього вводяться контактні і особисті дані, електронна пошта і пароль. Якщо кредит береться не в перший раз, то необхідно зайти в свій обліковий запис.
  2. Заповнення анкети. В анкеті слід вказати свої особисті, контактні та соціальні дані. Крім того, слід ввести мобільний номер і номер карти будь-якого банку України, на яку буде нараховано кредитні кошти.
  3. Верифікація карти. Крім введення номера карти, терміну придатності і достовірних даних власника карти проводиться процедура її верифікації. Це дозволяє уникнути шахрайства. Кредит може бути виданий тільки на банківську карту позичальника.
  4. Очікування рішення по кредиту. У разі схвалення заявки на електронну адресу буде відправлений договір кредитування. Підписом позичальника буде служити введений в певне поле код.
  5. Надходження грошей. Через кілька хвилин після схвалення заявки і підписання договору кредитні кошти надійдуть на вказану банківську карту.

Процедура отримання позики займає мінімум часу і не вимагає великої кількості документів, тому оформити його може практично кожна людина навіть при обліку недосконалому кредитної історії.

Прострочення

Компанія Mister money рекомендує не допускати прострочення. В іншому випадку позичальникові будуть нараховані штрафні відсотки. Крім того, якщо клієнт не буде йти на зустрічі і виплачувати заборгованість, його справа може бути передана до суду або колекторської компанії.

Реструктуризація боргу

Якщо у позичальника виникли проблеми з поверненням кредиту, рекомендується звернутися в компанію Mister money, яка спробує знайти рішення реструктуризації заборгованість в індивідуальному порядку.

Пролонгація

Щоб уникнути прострочити, при фінансових проблемах і складності вчасно виплатити всю заборгованість, рекомендується оформити пролонгацію. Зробити це можна самостійно в особистому кабінеті, сплативши тільки відсотки по кредиту, а виплата його тіла буде перенесена на певний період.

Акції та промокоди

Компанія Mister money не займається поширенням промокодів. Акційні пропозиції і гнучка система знижок діє для постійних клієнтів. Це дозволяє оформляти позики з мінімальною процентною ставкою.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.