open
Money4you

Money4you

Кредит онлайн за 5 хвилин під 0,01% 24/7
Сума займу
до 25 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 65 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
4,33

Про компанію Money4you

Money4you - це сервіс видачі кредитів в режимі онлайн в Україні. Офіційне юридична особа ТОВ «Маніфою». Працює з 07.05.2019 року, на підставі ліцензії ФК № 1198. Швидке оформлення кредиту, мінімальна процентна ставка на перший кредит, високий рівень схвалення заявки, лояльне ставлення до позичальників і прозорі тарифи - основні переваги співпраці з «Маніфою».

Переваги та недоліки Money4you

 • Рішення протягом 5 хвилин
 • Постійні акції та знижки для клієнтів, включно з першим кредитом під 0,01%
 • Можливість отримання позик навіть за наявності поточних боргів
 • Автоматичне підтвердження заявок
 • Гнучка сума позики, надання додаткової або компромісної суми замість відмови або стандартного узгодження
 • Максимально високий рівень схвалення позик
 • Програма лояльності для постійних клієнтів
 • Можливість нескінченної пролонгації - перенесення терміну погашення позик
 • Надання позик цілодобово - 24/7/365
 • Цілодобова підтримка телефоном, Viber і Facebook
 • Юридичні особи (ФОП) не можуть отримати кредит
 • Немає підтримки в Telegram у режимі 24/7

Умови кредитування Money4you

Сума займу 500 - 25 000 ₴
Сума першого займу 15 000 ₴
Процентна ставка 2.49 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
3 - 30 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 65 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Money4you

Офіційний сайт https://money4you.com.ua/
Телефон
Email info@money4you.com.ua
Юридична адреса 03150, г. Киев, ул. Казимира Малевича, д. 87
Графік роботи Пн – Пт: 9.00 – 20.00, Сб-Нд: 10:00-20:00
Ліцензія № 803 от 07.05.2019

Умови по кредиту в Маніфою новому клієнтові

Мікрофінансових організація видає «позики до зарплати» на невідкладні потреби. В анкеті навіть не потрібно вказувати реальну мету оформлення кредиту. Отриманими грошима позичальник розпоряджається на свій розсуд.

Для нових клієнтів в «Money4you» діють такі умови за позиками:

 • мінімальна сума – 500 гривень, а максимальна – 15 000 грн;
 • термін погашення заборгованості від 3 до 30 днів;
 • процентна ставка 0,01% в день;
 • страховку оплачувати не потрібно;
 • заставу і поручителі не потрібні.

Всі умови угоди детально розписані в кредитному договорі. Його зразок клієнт може подивитися в особистому кабінеті. Маніфою відноситься до списку нових МФО, тому отримати моментальний займ на карту в таких компаніях набагато простіше.

Для оформлення кредиту потрібно діючий паспорт, ІПН, банківська карта і мобільний телефон. Грошові кошти зараховуються на іменні дебетові та кредитні картки. На рахунку повинен бути залишок не менше двох гривень.

Стати клієнтом «Money4you» може повнолітній громадянин України з постійною реєстрацією в будь-який з областей і регулярним доходом.

Умови позики для постійних клієнтів Money4you

Для діючих позичальників мікрофінансової організації узгоджені наступні тарифи:

 • кредитний ліміт – 25 000 гривень;
 • процентна ставка 2,49% в день;
 • термін погашення заборгованості – 30 днів.

У «Money4you» кредити на велику суму не видають. Таку політику компанії пояснити дуже просто. Термін погашення заборгованості складає всього один місяць. За такий короткий термін виплатити 30-40 тисяч гривень дуже складно. Позичальник продовжує договір, збільшуючи переплату по ньому.

Взяти 15000 гривень в борг за місяць – цілком реально. Краще вчасно закрити борг і подати повторну заявку. Така схема роботи набагато безпечніше для клієнта.

Як взяти кредит в Маніфою?

Щоб оформити терміновий кредит онлайн в компанії «Money4you» досить виконати чотири кроки:

 • На кредитному калькуляторі вибрати суму і термін кредитування. Укладайте договір на максимальний термін, щоб мати достатньо часу на збір грошей. Але намагайтеся повернути борг швидше і заощадити на відсотках.
 • Уважно заповнити кредитну заявку. Чим точніші дані надані, тим вище шанси на позитивне рішення.
 • Дочекатися рішення кредитора. На його прийняття системі буде потрібно кілька хвилин.
 • Отримати гроші на банківську карту.

Оформити кредит через офіційний сайт «Money4you» можна в будь-який час доби. Використання скорингу дозволяє видавати гроші цілодобово.

Як погасити кредит в Money4you?

Своєчасно виплачуючи кредит, клієнт формує позитивну кредитну історію і не переплачує на штрафах. Погасити заборгованість перед мікрофінансової компанією за допомогою таких дій:

 1. Банківською картою – позичальник авторизується в особистому кабінеті і переходить в розділ «Кредити». Потім потрібно клікнути на іконку «Погасити кредит» і вибрати спосіб оплати – «Компанії». Для виконання платежу можна використовувати будь-яку карту українського банку.
 2. У касах банків. Реквізити «Money4you» вказані на сайті. У призначенні операції потрібно прописати ПІБ позичальника і номер кредитного договору.
 3. У платіжних терміналах. Компанія рекомендують користуватися терміналами ПриватБанку.

Перш ніж оплачувати кредит, потрібно дізнатися залишок боргу на дату виконання операції. Цю інформацію нададуть на гарячій лінії компанії. Позичальник може самостійно подивитися розмір заборгованості в особистому кабінеті.

«Money4you» до остаточної дати погашення додає три пільгових дня, протягом яких не застосовують штрафні санкції. Якщо ж і в цей термін не вніс платіж, то нараховується штраф відразу за три дні. За простроченим кредитом підвищується процентна ставка до 3% в день.

Реструктуризація кредиту

Реструктуризація заборгованості можлива тільки при наявності вагомих причин, за якими клієнт не оплачує свій борг. Позичальник повинен детально пояснити і документально підтвердити своє важке фінансове становище.

В особистому кабінеті буде представлений додатковий договір і новий графік погашення. Клієнт його підписує смс-паролем. Необхідно дотримуватися умов реструктуризації, щоб компанія не відновила нарахування відсотків.

Пролонгація в Маніфою

Пролонгація договору оформляється в особистому кабінеті. Позичальник спочатку оплачує відсотки за минулий місяць, а потім продовжує кредит. Необхідно підписати додаткову угоду в особистому кабінеті.

Відстрочка по виплаті основного боргу надається на 30 днів. При цьому процентна ставка не підвищується. Кількість пролонгацій не обмежена.

Що буде, якщо не платити по кредиту

Якщо кредит не сплачено і не продовжено, то клієнтові підвищують процентну ставку до 3% в день. Окремо штраф і пеню йому не нараховують.

Спочатку з позичальником будуть вести мирні переговори – дізнаватися причину прострочення, пропонувати реструктуризацію. Якщо клієнт і далі ухиляється від своїх зобов’язань, то з ним почнуть працювати колектори. Крайній захід, на яку йде мікрофінансових організація – звернення до суду.

Акції і знижки в Money4you

Сервіс «Money4you» націлений на довгострокову співпрацю з клієнтами, тому для них і розробляє вигідні програми лояльності. Наприклад, перша позика надає за зниженою процентною ставкою.

Промокодом – це певний набір символів, при введенні яких, позичальник отримує персональну знижку по кредиту. Їх компанія надсилає постійним клієнтам на електронну пошту в рамках проведених акцій.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.