open
Moneyveo

MoneyVeo

Лідер кредитування в Україні
Сума займу
до 22 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 92 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
4,43

Про компанію Moneyveo

Moneyveo - це фінансова компанія, яка першою на українському ринку почала видавати онлайн-позики. В даному сегменті вона утримує лідерство протягом останніх чотирьох років. Постійними клієнтами компанії є понад 300 тисяч українців. Розмір кредитного портфеля організації перевищує 2.7 млрд гривень, а кількість укладених договорів - понад 1 млн угод.

Переваги та недоліки Moneyveo

 • Оформлення кредиту онлайн за кілька хвилин
 • Мінімальний пакет документів
 • Миттєве перерахування грошей на рахунок
 • Нема кредиту для юросіб (ФОП)

Умови кредитування Moneyveo

Сума займу 100 - 22 000 ₴
Сума першого займу 17 000 ₴
Процентна ставка 1.7 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
1 - 30 днів

Позика на термін більше ніж 30 діб

Сума займу 10 000 - 30 000 ₴
Сума першого займу 17 000 ₴
Процентна ставка 0.69 %, в день
Термін 8 - 18 тижднів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 92 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Moneyveo

Офіційний сайт https://moneyveo.ua/
Телефон
Email support@moneyveo.ua
Юридична адреса 01015, г. Киев, ул. Лейпцизька, 15Б, перший поверх
Графік роботи Працює цілодобово
Ліцензія Свідоцтво ІК №105
Акції
 • Перший кредит - зі знижкою -50% на Дисконтну процентну ставку

  З 02.08.2023 по 31.12.2023 року оформлюйте перший кредит Smart зі знижкою -50% на Дисконтну відсоткову ставку!

Як отримати мікрокредит в Moneyveo?

Оформлення угоди проводиться за дистанційною схемою через інтернет. Позичальнику необхідно виконати наступні дії:

 • Визначитися з розміром позики і терміном його виплати. За допомогою кредитного калькулятора розрахувати розмір платежу до закінчення договору.
 • Зареєструватися в особистому кабінеті і заповнити анкету. Вся надана інформація повинна бути достовірною і відповідати паспорту.
 • Внести реквізити карти. Щоб переконатися, що вона відкрита на ім’я позичальника, компанія проводить верифікацію. З рахунку списується рахунку до 1 грн. Після того, як клієнт отримав смс-повідомлення про проведення видаткової операції, йому потрібно вказати в особистому кабінеті розмірі списаної суми. Це є перевірочним кодом для підтвердження всіх зазначених даних.
 • Заявник отримує смс-повідомлення з узгодженим лімітом по заявці. Якщо дані умови клієнта влаштовують, він повинен ознайомитися з договором і дати згоду на операцію (вказується спеціальний пароль в особистому кабінеті).
 • Миттєве зарахування коштів на картковий рахунок.

Реєстрація в Манівео і отримання позики займе не більше 15 хвилин. При цьому позичальник може не залишати межі своєї квартири. Заявки компанія обробляє цілодобово. У будь-який момент фізична особа може отримати необхідну йому суму грошей.

Кредит новому клієнтові Moneyveo: умови

В даному закладі надають нецільові позики без забезпечення і поручительства.

Перший кредит у Манівео може отримати фізична особа, яка відповідає таким вимогам:

 • є дієздатним громадянином України;
 • вікові рамки від 18 до 92 років;
 • має постійну реєстрацію в одному з регіонів країни;
 • діє від свого імені, а не від третьої особи;
 • у нього відкрита іменна карта в будь-якому з українських банків.

Новим позичальникам мікропозик в Манівео видається на суму від 100,00 до 17000,00 гривень. Мінімальний термін виплати боргу – 1 день, а максимальний – 30 днів. Для нових клієнтів встановлено пільговий відсоток – 0,01% в день.

До переліку запитуваних документів входить цивільний паспорт і довідка про присвоєння ІПН.

Повторний кредит в Moneyveo: умови

Нова позика клієнт може отримати тільки після того, як погасить попередній. Повторна заявка розглядається в найкоротші терміни. Вносити дані в анкету потрібно тільки в тому випадку, якщо вони змінилися.

Якщо мікрокредит в Манівео позичальник виплатив без прострочень, то другий зможе оформити на велику суму. Максимальна видача становить 22000 гривень. Термін кредитування залишається тим же – 30 днів.

Як повернути мікрокредит без прострочень в Moneyveo?

Кредитний договір, укладений через інтернет, має таку ж юридичну силу, що і його паперовий варіант. Найголовніша обов’язок позичальника – своєчасно погасити заборгованість Манівео. В особистому кабінеті можна подивитися термін закінчення угоди, до якого і потрібно внести платіж. Зробити це краще заздалегідь, так як на зарахування грошових коштів буде потрібно від 1 до 3 днів.

Компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір способів погашення боргу. Кожен позичальник вибирає той варіант, який його найбільше влаштовує.

Приватбанк

Власники карт Приватбанку можуть оплачувати позику в системі інтернет-банкінгу Приват24. Для цього їм необхідно:

 • Успішно авторизуватися в системі.
 • Зайти в розділ «Мої платежі» та клікнути на кнопку «Створити новий платіж».
 • У вікні пошуку набрати назву компанії Манівео.
 • Вибрати реквізити установи і натиснути «Манівео Погашення кредитів».
 • Вказати суму і підтвердити транзакцію.

Гроші списуються з карти миттєво і в той же день зараховуються на рахунок кредитора. Платіж проводиться без комісії.

Ізіпей (Погашення за допомогою EasyPay)

Якщо у позичальника є карта з достатньою сумою на балансі, він може оплатити заборгованість через сервіс EasyPay. Для цього йому необхідно:

 • Зайти на сайт EasyPay, розділ «Банки і фінансові послуги».
 • Вибрати опцію «Погашення кредитів».
 • Знайти компанію Moneyveo.
 • Вказати номер свого мобільного телефону, суму операцію.
 • Внести дані карти, з якої потім будуть списані гроші.
 • Підтвердити операцію.

При здійсненні оплати потрібно вказувати той номер мобільного телефону, який клієнт використовував при отриманні мікропозик. Час надходження переказу – 15 хвилин. За цю операцію комісія не стягується.

Реквізити для оплати

Оплата платежу по кредиту можлива тільки при наявності всіх реквізитів компанії. Їх можна подивитися в особистому кабінеті або кредитному договорі.

Також позичальник може зателефонувати на гарячу лінію і уточнити їх у оператора. У призначенні платежу потрібно вказувати номер договору, дату його підписання, ІПН і ПІБ позичальника.

Реєстрація в Манівео

Для отримання мікропозик клієнт в першу чергу повинен зареєструватися в особистому кабінеті. Ця процедура проста і зрозуміла. Якщо виникли будь-які складності, можна звернутися в колл-центр за консультацією.

Нові клієнти повинні отримати доступ до особистого кабінету. Для цього вони вносять персональні дані, які розділені на 6 розділів:

 • особисті дані;
 • соціальна інформація;
 • адреса;
 • працевлаштування;
 • реквізити карти;
 • підтвердження наданих даних.

Також можлива авторизація через Фейсбук. Всі зазначені відомості повинні бути достовірними. В іншому випадку ймовірність відмови за заявкою дуже висока.

Вхід в особистий кабінет Moneyveo (Вхід)

Для входу в особистий кабінет клієнт використовує логін і пароль. В якості логіна необхідно вказувати номер мобільного телефону або адресу електронної пошти. Пароль користувач придумує самостійно.

Реструктуризація боргу

Згідно з умовами договору, реструктуризація боргу не передбачена. Якщо клієнт не може вчасно погасити борг, то у нього є можливість пролонгувати угоду. Головна умова – сплатити нараховані відсотки. Штраф при цьому не нараховується. Продовжити договір можна на 30 днів з моменту його укладення. Наприклад, термін дії договору становить 10 днів. У такому випадку клієнт може відстрочити виплату на 20 днів. Дана операція виконується в особистому кабінеті.

Промокоди в Moneyveo

Постійні клієнти компанії можуть отримувати позики за зниженою процентною ставкою. Для цього у них повинен бути промокод. Цей набір цифр можна отримати наступним чином:

Стежити за новинами та акціями, які проводить установа. Позичальнику може бути надіслано код на його електронну пошту.
Проявляти активність в соціальних мережах, зокрема залишати відгуки про Манівео. Клієнт повинен підписатися на сторінці компанії в Гугл або Фейсбук, поділитися інформацією або залишити відгук. Потім зробити скріншот і надіслати його на електронну пошту Манівео. У відповідь буде надіслано промокод.

Його потрібно вказувати при подачі нової заявки, щоб отримати пільгову відсоткову ставку.

Що буде якщо не платити?

Прострочення в Moneyveo

До виплати онлайн-позик потрібно ставитися з усією серйозністю. Якщо платіж вчасно не внесений, виникає прострочення і нараховуються підвищені відсотки. Також псується кредитна історія клієнта.

Штраф

Якщо виникло прострочення, то стандартна процентна ставка (1,7%) збільшується до 3% в день. Штраф при цьому не нараховується.

Суд

Згідно з умовами кредитного договору, при виникненні простроченої заборгованості Манівео може звернутися до суду для примусового стягнення боргу. На практиці позов подається в дуже рідкісних випадках. Сума виданих позик невелика, а судові витрати потрібно оплачувати незалежно від результату засідання.

Стягненням заборгованості займаються співробітники служби безпеки і колектори. Вони і будуть вести переговори з боржником. Детальніше на тему “Хто не повертав кредит Манівео” читайте в нашому матеріалі.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.