open
ReCredit

Отримати гроші в ReCredit

КРЕДИТИ НА БУДЬ ЯКІ ЦІЛІ ДО 40 000 грн. ПІД 0,33% В ДЕНЬ ДО 12 МІСЯЦІВ
Сума займу
до 100 000 ₴
Відсоток
від 0.33 %
Термін позики
до 12 місяців
Вік
до 55 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію ReCredit

ReCredit (ТОВ «Кредітсервіс») - єдина в Україні фінансова компанія, яка спеціалізується на рефінансуванні мікропозик із загальною заборгованістю до 100000 грн. на термін до 12 місяців. Ви також можете оформити кредит на будь-які інші цілі: ремонт, лікування, відпустку, покупку товарів, автомобіля, підтримку бізнесу.

Позика на термін більше ніж 30 діб

Сума займу 10 000 - 100 000 ₴
Сума першого займу 40 000 ₴
Процентна ставка 0.33 %, в день
Термін 3 - 12 місяців

Вимоги до позичальника

Вік 23 - 55 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані ReCredit

Офіційний сайт https://recredit.ua/
Телефон
Email info@recredit.com.ua
Юридична адреса 01133, м. Київ, вул. Коновальця, 36-Д
Графік роботи Пн-Вс.: 9:00 — 18:00
Ліцензія №2084 от 29.11.2018

Вимоги до клієнтів

Щоб оформити кредит в ReCredit, користувачеві не знадобиться багато документів, ніхто не вимагатиме від нього довідку про доходи або документи, що доводять офіційне працевлаштування. Користувачеві досить бути старше 18-ти років, мати доступ в Мережу, а з документів:

 • Код платника податків;
 • Паспорт громадянина України;
 • Карта будь-якого банку для отримання грошей.

Можна побачити, що в списку документів немає зайвих довідок і паперів, компанія лояльно ставиться до позичальників, тому тут схвалення отримують все, кому знадобилася фінансова підтримка, за умови наявності всіх потрібних документів і відповідно до віку. Лояльне ставлення в ReCredit можна побачити по тому, що тут схвалюють кредити таким категоріям як: жінки в декреті, люди пенсійного віку, студенти та інші.

ReCredit: кредитні продукти

Отримати кредит в ReCredit можна, вибравши зручний кредитний продукт, їх в компанії два, у них різні вимоги, а також умови кредитування:

 • Продукт ReCredit – S. Даний продукт пропонує позичальникам отримати від 10 000 до 25 000 гривень, такий варіант кредиту можна оформити онлайн і отримати гроші на карту, без відвідування офісу організації. Користувачеві досить внести разову комісію в розмірі 5,9% від суми кредиту, вона вираховується при перерахунку коштів. Також, потрібно вносити щомісячну комісію в розмірі 5,9% від суми кредиту. Процентна ставка буде розраховуватися на період фактичного використання коштів, крім того, у користувачів є можливість достроково виплатити кредит без будь-яких комісій і штрафів.
 • ReCredit – L. В даному кредитному продукті є можливість отримати від 25 тисяч до 100 тисяч гривень, такий кредит можна оформити тільки офлайн, при підписанні паперового договору. У клієнта є можливість підписати договір по кредитору в відділенні ReCredit, а також в найближчому магазині Vodafone, або самостійно роздрукувати договір, підписати і відправити його через Нову пошту. Кредит можна отримати з разовою комісією в розмірі 5,9%, щомісячна процентна ставка складе 5,9% від суми кредиту. Відсотки будуть нараховуватися тільки за період фактичного використання, клієнти можуть погасити таку позичку достроково без штрафних санкцій і комісій.

Сервіс ReCredit пропонує досить вигідні кредитні продукти, користувач взяти потрібну суму грошей на будь-які потреби, ніхто не буде питати на які цілі йому знадобилася та чи інша сума, все максимально вигідно, прозоро і лояльно. Тут можна отримати один з найбільших мікрокредитів в країні на суму до 100 000 гривень і при цьому не переплачувати за користування коштами.

Оформлення кредиту в ReCredit: крок за кроком

Оформити кредит на карту в ReCredit можна за кілька хвилин, позичальникові варто тільки виконати кілька простих етапів:

 1. Заповнити заявку, попередньо вказавши термін бажаного користування засобами від 1 до 12 місяців, а також суму до 100 тисяч гривень.
 2. Протягом години менеджер компанії ReCredit зв’яжеться з клієнтом і задасть уточнюючі питання;
 3. Якщо відповідь по анкеті і опитуванням позитивний, то користувач підписує кредитний договір в онлайн режимі, якщо кредит береться на суму понад 25 тисяч гривень – необхідно підписати паперовий договір в офісі компанії або самостійно, відправивши п5о поштою;
 4. Після підписання договору користувач отримує гроші на свою банківську карту і використовує їх на свій розсуд.

Можна побачити, що отримати необхідну суму в сервісі досить просто, не потрібно довго чекати рішення по позиці, а при оформленні кредиту на суму до 25 тисяч гривень, не доведеться навіть відвідувати офіс компанії. Клієнту достатньо пройти кілька кроків, щоб миттєво отримати потрібну суму і вирішити фінансове питання.

Оплатити кредит в ReCredit

На сайті ReCredit представлено кілька варіантів оплати кредиту, серед яких користувач може вибрати найбільш зручний:

 1. Через особистий кабінет. В особистому кабінеті потрібно вказати суму платежу, а по прив’язаною вже банківській картці пройде платіж за кілька хвилин;
 2. В Приват24. Досить авторизуватися в банку, надати інформацію про компанію, погасити кредит онлайн;
 3. Через будь-яке відділення банку. Необхідно відвідати банк, надати реквізити організації, надати готівкою або оплатити картою суму платежу і отримати квитанцію;
 4. У терміналі Приватбанку. Знайти найближчий термінал самообслуговування, знайти в списку МФО компанію ReCredit, оплатити кредит, внісши готівковими коштами потрібну суму;
 5. Банківська картка. Оплату можна здійснити за допомогою електронного гаманця або іншим способом, досить вказати реквізити МФО і банківську карту.

Можна побачити, що вибір варіантів оплати позики досить великий, тут клієнт зможе вибрати для себе підходящий і погасити кредит швидко і без зайвої суєти.

Чому варто взяти кредит на карту від ReCredit?

У багатьох банках дуже проблематично отримати позитивне рішення, а в деякі навіть не хочеться звертатися. Що стосується мікрофінансових організацій, то в нашій країні їх працює понад трьохста, але на разі їх діяльність остаточно не врегульована – повним ходом оформляються кредити під 700% річних, а в деяких МФО 800-1000% річних і на термін всього 2-4 тижні. Більше 10 тис. Грн. оформити практично не реально. Щоб полегшити вибір, ми пропонуємо лояльні умови і максимум вигод для клієнтів:

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.