open
SOS Credit

SOS Credit

Перший кредит від 0,01%
Сума займу
до 10 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 30 днів
Вік
до 65 років
Реальна річна процентна ставка
196086,56%
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
5,00

Про компанію SOS Credit

SOS Credit - це зручний онлайн-сервіс, який дозволяє отримати мікропозик всього за 20 хвилин. Компанія є дочірнім підрозділом голландського фінансового холдингу. Співпраця з компанією має суттєві переваги. Рівень узгодження заявок перевищує 80%, цілодобовий режим роботи, на зарахування грошей на карту буде потрібно не більше однієї хвилини - це не повний перелік всіх плюсів роботи з СОС Кредит.

Умови кредитування SOS Credit

Сума займу 500 - 10 000 ₴
Сума першого займу 15 000 ₴
Процентна ставка 1.99 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
7 - 30 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 65 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані SOS Credit

Офіційний сайт https://soscredit.ua/
Телефон
Email support@sos-credit.com.ua
Юридична адреса 04070, Київ, вул. Почайнинська, 23
Графік роботи Пн – Пт: 8.00 – 21.00
Ліцензія № 163 от 26.01.2017

Кредит новому клієнтові SOS Credit: умови

Новим клієнтам компанія робить вигідну пропозицію – видає позику під 0,01% в день. Максимальний ліміт становить 10000 гривень. Пільгова відсоткова ставка дійсна протягом 10 днів. Але договір може бути укладений на термін до 30 днів.

Отримати кредит в SOS Credit може громадянин України, вік якого від 18 років. З документів запитується тільки паспорт та ІПН.

Після виплати першої позики можна подавати повторну заявку. Позичальник не може одночасно виплачувати кілька мікрокредитів в даній установі.

Повторний кредит: умови

Чинним клієнтам компанії доступний ліміт в розмірі 15000 гривень. На погашення заборгованості є 30 днів. Процентна ставка – 1,99% в день. Кожен позичальник бере участь в накопичувальній програмі, яка дозволяє знизити величину ставки максимум на 0,01%.

Як взяти позику в SOS Credit?

Мікропозик від SOS Credit оформляється за дистанційною схемою. Процедура його видачі включає кілька простих кроків:

 1. Зайти на офіційну сторінку компанії в інтернеті.
 2. На кредитному калькуляторі вказати запитувану суму і термін її погашення. Якщо є промокодом в SOS Credit, вказати їх в спеціальному полі.
 3. Відсотки будуть перераховані з урахуванням наявної знижки.
 4. Зареєструватися в особистому кабінеті і заповнити анкету. Для цього потрібно прописати паспортні, персональні, соціальні дані, реквізити карти для зарахування кредитних коштів.
 5. Підписати договір електронним підписом.
 6. Надіслати заявку на видачу коштів.
 7. Якщо відповідь позитивна, то гроші надійдуть на карту протягом кілька хвилин.

Кредит онлайн від SOS Credit може бути зарахований лише на іменну платіжну карту, випущену будь-яким українським банком. Щоб не виникло проблем з обробкою перекладу, необхідно перевірити термін дії карти і відсутність блокувань.

Як погасити мікрокредит у СОС Кредит?

Мікрофінансових організація пропонує клієнтам такі способи оплати позики:

 • Погашення онлайн за допомогою карти в особистому кабінеті. за операцію не стягується комісія, а гроші зараховуються на реквізити кредитора миттєво.
 • У платіжних терміналах Приватбанку. У призначенні платежу обов’язково вказується ПІБ позичальника і номер кредитного договору
 • Оплатити готівкою в касі будь-якого українського банку при наявності всіх реквізитів. Вони вказані в договорі і є на сайті МФО.
 • У відділеннях Укрпошти. Термін зарахування грошових коштів становить до 5 робочих днів.

У позичальника є право погасити борг достроково в будь-який момент. Відсотки перераховуються з урахуванням фактичного строку користування позикою.

Клієнтам, які не можуть закрити кредит по закінченню терміну дії договору, варто скористатися послугою пролонгації. Продовжити угоду можна в особистому кабінеті на 30 днів. Обов’язкова умова – оплата нарахованих відсотків. У період пролонгації ставка не підвищується, штрафні санкції не нараховуються.

Реєстрація в SOS Credit

Щоб взяти кредит в СОС Кредит в першу чергу необхідно зареєструватися в особистому кабінеті. Після цього користувачеві будуть доступні багато опції: подача заявок, пролонгація договору, погашення позики. Також клієнт може в будь-який момент отримати достовірну інформацію по своєму кредиту.

Щоб успішно зареєструватися в особистому кабінеті, необхідно повністю заповнити анкету. Всі зазначені дані повинні відповідати паспортним документом. Також користувачеві необхідно придумати надійний пароль для входу і підтвердити його.

Вхід в особистий кабінет

Для авторизації на персональній сторінці необхідно вказати логін – це адреса електронної пошти та раніше придуманий пароль. Якщо користувач забув пароль, то його можна в будь-який момент відновити. Для цього потрібно вказати адресу електронної пошти і номер мобільного телефону, зазначені при реєстрації. Новий секретний код надішлють на електронку або в смс-повідомленні.

Реструктуризація боргу

Офіційно реструктуризація в СОС Кредит не передбачена. Клієнт може продовжити термін дії договору, щоб уникнути нарахування штрафних санкцій. Якщо ж позичальник потрапив у складне фінансового положення і у нього взагалі немає грошей оплату, то потрібно звернутися в компанію і все детально пояснити. Не можна просто опускати руки і нічого не робити. Звернення позичальника в будь-якому випадку буде розглянуто і йому підуть назустріч. Цілком можливо, що компанія запросить підтверджуючі документи. Наприклад, довідку з лікувального закладу або трудову книжку з записом про скорочення.

Промокоди в СОС Кредит

Промокодом в СОС Кредит доступні всім повнолітнім громадянам України. Їх можна знайти в розсилках на електронну пошту, спільнотах компанії в соціальних мережах. Розмір знижки залежить від розробленого акційної пропозиції.

Що буде якщо не платити?

Якщо по закінченню терміну дії договору, борг не погашений, то ставка за позикою підвищується до 3% в день. Застосовується вона з третього дня прострочення. Якщо клієнт не робить ніяких дій для виплати і ховається від виконання своїх зобов’язань, то кредитор змушений почати процес стягнення.

Багатьох цікавить питання, чи можливі загрози від СОС кредит? Компанія веде роботу з боржниками в рамках правого поля. У неї є повне право звернутися до суду або продати борг колекторам. Зміна кредитора абсолютно легальна. Позичальнику надсилають повідомлення і нові реквізити для оплати.

Акції та знижки

Для клієнтів розроблена вигідна програма лояльності. Її учасники отримують знижку на який оформляється позику.

Бонусна програма включає вісім рівнів. На першому дається бонус – 15% до ставки, а на восьмому – 50%. Щоб стати її учасником, необхідно успішно погасити два кредити. Якщо клієнт допустив прострочення, то його повертають на початковий рівень.

Вивчивши інформацію про компанію SOS Credit, можна зробити наступний висновок. Послуги даної установи будуть цікаві громадянам, яким терміново потрібні гроші на короткий термін. Першу позику їм видається без відсотків. Але за умови, борг погашений протягом 10 днів. Відгуки про SOS Credit більшою мірою позитивні. Клієнти задоволені діючою системою знижок, мінімальними вимогами і високою швидкістю прийняття рішення.

Але є і ряд недоліків. По-перше, на сайті не вказано процентна ставка для діючих позичальників. По-друге, кредитні кошти виплачують тільки на карту. По-третє, колл-центр працює тільки по буднях.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.