open
Tengo

Tengo

Кредит на 15 000 грн під 0,01% на 30 днів
Сума займу
до 23 000 ₴
Відсоток
від 0.01 %
Термін позики
до 90 днів
Вік
до 65 років
Рейтинг
1 звезда2 звезды3 звезды4 звезды5 звезд
4,20

Про компанію Tengo

Компанія видає кредити клієнтам з відкритими і закритими простроченням, які хочуть погасити старі борги і поліпшити кредитну історію.

Переваги та недоліки Tengo

 • Рівень схвалення - 95%
 • Автоматичне опрацювання заявок
 • Миттєве оформлення без затримок
 • Промокоди та акції
 • Послуга продовження періоду кредитування
 • Кілька варіантів погашення кредиту
 • Ідентифікація: Дія
 • Немає програми лояльності для постійних клієнтів
 • Немає кредиту для юросіб (ФОП)
 • Немає цілодобової підтримки телефоном, у Viber, Telegram, Facebook

Умови кредитування Tengo

Швидкість видачі 15 мин
Сума займу 500 - 23 000 ₴
Сума першого займу 15 000 ₴
Процентна ставка 3.5 %, в день
Процентна ставка першого кредита 0.01 %, в день
Термін
1 - 90 днів

Вимоги до позичальника

Вік 18 - 65 років
Документи Паспорт громадянина України, ІПН

Контактні дані Tengo

Офіційний сайт https://tengo.com.ua/
Телефон
Email info@tengo.com.ua
Юридична адреса 01135, м Київ, вул. В. Чорновола, 12
Графік роботи с 8.00 до 20.00 (без выходных)
Ліцензія №16103409 ИК №176

Сервіс Tengo – це відмінний варіант для того, щоб швидко і вигідно отримати рішення фінансового питання. Сервіс пропонує отримати позику на лояльних умовах, де всі користувачі зможуть отримати не тільки мінімальну процентну ставку і високий шанс на схвалення, а й акційні пропозиції, а також промокодом. Tengo дає можливість отримати потрібну суму коштів на будь-які потреби, без зайвих питань і суєти, автоматична система швидко зможе надати кошти на карту, тому користувачеві не доведеться навіть відвідувати офіс організації.

Позичальники сервісу можуть отримати онлайн кредит без відмови сразу в розмірі від 500 до 23 тисяч гривень, строком від 1 до 90 днів. Для клієнтів є можливість самостійно вибрати суму кредиту і необхідний для себе період, крім того, у користувачів є можливість розрахувати процентну ставку в онлайн-калькуляторі на сайті організації. Наприклад, якщо людина вибере суму в 6 000 гривень і термін користування на 7 днів, то в кінці кредитного періоду, йому доведеться виплатити суму в 6 420 гривень, де 6 000 – це тіло кредиту, а 420 гривень – це відсотки. В онлайн-калькуляторі можна розрахувати процентну ставку, виділивши будь-яку суму і період, щоб дізнатися точну суму оплати позики в цілому.

Всі позичальники компанії Tengo мають можливість отримати досить вигідний кредит з мінімальною процентною ставкою, їм достатньо лише мати кілька основних документів, як:

 • Паспорт громадянина України;
 • Код платника податків;
 • Банківська картка.

Оскільки кредит видається онлайн, людині необхідно мати гаджет з доступом до Інтернету, а також бути повнолітнім. У позичальника ніхто не буде вимагати наявність застави або запрошувати поручителів, все максимально лояльно і на довірі. Такий кредит можуть взяти всі бажаючі повнолітні громадяни України.

Переваги сервісу Tengo

Сучасні технології допомагають сервісу Tengo мати досить багато переваг, адже він надає не тільки послуги оформлення позики, але і послуги пролонгації, а також оплати кредиту. Серед основних переваг сервісу, можна виділити:

 1. Миттєве оформлення без затримок. Вся процедура займає максимум 20 хвилин, а схвалення приходить автоматично через кілька секунд після розгляду заявки на кредит.
 2. Високий шанс схвалення. У користувачів є шанс отримати миттєве схвалення в 95% випадків, тому що сервіс відноситься до всіх клієнтів з розумінням і лояльністю.
 3. Мінімальні відсотки. Як нові, так і постійні клієнти мають можливість отримати кредит і погасити його без переплат і підвищення процентної ставки.
 4. Промокодом і акції. Всі позичальники мають можливість отримати промокод на знижку або промокод, за яким можна отримати гроші або призи.
 5. Послуга продовження строку дії кредитного договору. Кожен позичальник має можливість при необхідності оформити продовження, для цього достатньо сплатити необхідну суму в залежності від бажаного періоду продовження позики на потрібний термін.
 6. Кілька варіантів погашення кредиту. Клієнт може вибрати один з наступних способів розрахунку: готівкою, або картою в онлайн-режимі.
 7. Мінімальні вимоги. Ніхто не буде вимагати від клієнта багато документів і довідок, позичальникові досить буде мати при собі базові документи і банківську карту.

Дивлячись на переваги, можна бути впевненим, що звертаючись в сервіс Tengo, людина зможе вирішити своє фінансове питання максимально вигідно і без зайвих документів.

Оформлення кредиту в сервісі Tengo

Отримати кредит в сервісі Tengo не важко, позичальникові буде потрібно спочатку детальніше дізнатися про умови кредиту і зареєструватися на сайті, а також виконати кілька досить простих кроків:

Користувачеві знадобитися створити особистий кабінет в сервісі, вказавши контактні дані, а також дані з паспорта та ІПН-код. Важливо, щоб інформація вводилась українською мовою. Потім користувачеві необхідно вказати свій номер телефону, на який буде відправлений код, який потрібно буде ввести в спеціальне поле.

Після цього необхідно заповнити форму і прив’язати банківську карту до особистого кабінету. При подачі заявки на кредит необхідно надати інформацію про місце проживання, а також довідку про доходи та працевлаштування. Важливо вказувати лише правдиву інформацію, уникаючи помилок, інакше заявку можуть відхилити. Після подачі заявки на розгляд, людина повинна прив’язати банківську карту, це займе всього кілька хвилин, досить просто вказати дані з карти і дочекатися перевірки. Карта перевіряється на активацію, система блокує її до 1 гривні на рахунку, а після перевірки гроші повертаються.

Користувач повинен буде почекати всього 5 хвилин, щоб отримати схвалення кредиту, потім він отримає кредитний договір на електронну пошту, а потім підписати його за допомогою SMS-коду. Після підписання договору користувач відразу отримує гроші на карту і може використовувати їх для будь-яких потреб.

Процес оформлення кредиту в сервісі Tengo проходить досить швидко, позичальникові не доведеться довго чекати рішення по позиці або відвідувати офіс кредитної компаніі, все проходить в онлайн-режимі, без зайвих вимог і очікувань.

Погасити мікрозайм в Tengo

Крім того, що в сервісі Tengo можна оформити позику на лояльних умовах і максимально швидко, тут ще й пропонують кілька зручних варіантів повернення коштів:

 • Через особистий кабінет. Цей варіант один з найпростіших і швидких для оплати позики, досить лише увійти в свій обліковий запис на сайті Tengo, вибрати тип оплати, банківську карту (вже прив’язану або прикріпити нову), сплатити кредит.
 • Без входу в особистий кабінет. Цей варіант навіть не вимагає входу в аккаунт, досить зайти на сайт сервісу, знайти кнопку “Оплатити кредит”, вказати номер кредитного договору, вид платежу і ввести інформацію про банківську карту, за допомогою якої можна оплатити позичку.
 • В Приват24. Досить просто увійти в особистий кабінет банку, перейти в розділ “Мої платежі”, знайти сервіс, внести номер кредитного договору, вибрати варіанти погашення (часткова, повна або боргова оплата), а також вказати свої дані та здійснити платіж. Важливо знати, що банк може стягувати комісію.
 • У терміналі Приватбанку. У головному меню терміналу, варто знайти сервіс Tengo, вказати номер кредитного договору, вибрати послугу оплати або пролонгації позики, внесіть готівку для оплати.
 • У IBox. Варто лише вибрати сервіс в пошуковому рядку, вказати номер кредитного договору, вибрати тип погашення і оплатити кредит готівкою.

У сервісі Tengo можна оплачувати кредит нескольколькіх різними варіантами оплати кредиту. Є варіанти, які дозволяють внести кошти в онлайн-режимі і навіть не виходячи з дому, а є і ті, де потрібно знайти термінал самообслуговування і оплатити кредит готівкою.

Якщо користувач не може вчасно здійснити оплату по кредиту, то він може підключити послугу продовження. За послуги пролонгації основна частина кредиту зменшується відповідно до періодом: – 3% – від суми, якщо вона триває 3 дні, – 5% від суми, якщо вона триває 7 днів і 10%, якщо вона триває 15 днів. Користувачеві доведеться платити тільки за цю послугу і не турбуватися про затримки. Краще підключити дану послугу, ніж допустити прострочення або борг, що згодом може негативно вплинути на кредитну історію.

Промокоди і акції в Tengo

Сервіс Tengo пропонує клієнтам промокоди, які можна отримати як на електронну пошту або в соціальних мережах, так і через ЗМІ. Компанія пропонує унікальні багаторазові промокоди, які клієнти можуть використовувати для отримання більш вигідних кредитів. Також сервіс має і одноразові коди, які можна використовувати для отримання знижок і бонусних пропозицій.

Крім цього в сервісі регулярно проводяться різні акції, тут діють знижки, тому у позичальників є можливість брати участь в конкурсах і вигравати цінні призи та гроші. Завдяки акціям у користувачів є можливість не тільки отримати вигідні кредити, а й отримати додаткові знижки і цінні призи.

Поширені запитання

Як взяти кредит в Tengo
Для того щоб отримати позику в МФО Tengo – вам необхідно перейти на сайт і відправити заявку. Перед тим як брати кредит рекомендуємо на нашому сайті ознайомитися з інформацією про цю компанію.

Переваги та недоліки компанії
Перший кредит від 500 грн до 15 000 грн під 0,01% на 30 днів.

Як повернути мікрокредит в Tengo?

 • Ви можете увійти на сайті Тенґо;
 • Вказати реквізити і суму оплати позики;
 • Оплатити кредит через картку і отримати підтвердження платежу.

Відгуки про МФО
Подивитись відгуки про компанію Тенґо ви можете на нашій сторінці

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.