Рефінансування мікрозаймів і кредитів в Україні

Zaimodobren зібрав всі послуги з рефінансування прострочених мікрозаймів в Україні. Перекредитування можливе вже зараз!

Навіть якщо зараз ви успішно справляєтеся зі своїми фінансовими зобов’язаннями перед МФО, дізнатися максимум інформації про перекредитування мікрозаймів в Україні вам буде корисно. Розберемо основні цілі послуги:

 • Попередження утворення прострочення (власних коштів на закриття заборгованості немає);
 • Зменшення навантаження на бюджет, збільшення терміну повернення боргу, поліпшення умов кредитування (якщо рефінансування виконується через банк).

Де взяти кредити на перекредитування мікрозаймів?

Пропозиція по рефінансуванню і об’єднанню кредитів в один від компаній:

 1. ReCredit
 2. Ocean Credit
 3. КредитМаркет

Чи є інші кредити для закриття мікрозаймів? Так, більше пропозицій дивіться на сторінці довгострокових кредитів.

Що таке рефінансування кредиту?

Рефінансування мікрозаймів – це оформлення нового кредиту для погашення одного або декількох діючих кредитів, коли за допомогою нової позики людина намагається погасити заборгованості за раніше взятими на себе кредитними зобов’язаннями. Це цільовий кредит, який передбачає оформлення кредитного договору. В угоді зазначаються суми, які потрібно відшкодувати колишнім кредиторам.

У більшості випадків рефінансування мікрокредитів необхідно, коли погасити кредити немає фінансової можливості. Наприклад, ви взяли в банку кредит на придбання дачної ділянки, а трохи пізніше – на авто, побутову техніку та інші дрібниці. Оформлення відбувалося в різних банках в міру необхідності. При підході граничного терміну щомісячного платежу, виявилося, що з якої-небудь причини ви не можете внести суму на рахунок, тим більше, на рахунку 3-х банків. Що робити в такій ситуації?

Зручніше буде перепозичити потрібну суму в іншому банку. Відсоток по другому кредиту може бути таким же як і за попередніми або навіть менше. З огляду на відсутність додаткових зборів і комісій по кожному з попередніх кредитів, послуга рефінансування обійдеться дешевше.

Як це зробити? Для початку доведеться підшукати банк, який надає кредит на погашення мікрозаймів в Україні. Далі потрібно виконати кілька простих кроків:

 • з’ясувати у кожного кредитора, яка сума повинна бути внесена для остаточного погашення заборгованості;
 • зібрати документи: посвідчення особи (паспорт громадянина України), ІПН, копії договорів за попередніми кредитами, довідку про доходи;
 • звернутися до обраного відділення банку із заявкою на надання кредиту рефінансування;
 • дочекатися схвалення заявки;
 • підписати договір і вирішити проблеми з кредиторами.

Рефінансування мікрозаймів з простроченням

За рефінансуванням мікропозик з простроченням в Україні прийнято звертатися, коли:

 • наростає процентна заборгованість;
 • виникли фінансові труднощі, і процентна ставка по мікропозик виявилася непосильною (в такій ситуації зазвичай оформляється
 • рефінансування в МФО);
 • вдалося знайти кредитора, який пропонує більш вигідні умови кредитування.

Отримати рефінансування без відмови у нового кредитора можна швидко і просто. Головне – надати докази своєї фінансової спроможності:

 • довідку з офіційного місця роботи, яка підтвердить наявність стабільного доходу протягом 6-12 місяців;
 • документи, що підтверджують наявність у власності ліквідної нерухомості, транспортних засобів або інших дорогих предметів;
 • документи, пов’язаних зі швидким отриманням значного спадщини або з дарування;
 • знайти надійних поручителів, які володіють нерухомістю і які отримують високий дохід;
 • перевірити кредитну історію, і спробувати поліпшити рейтинг позичальника.

При оформленні документів, необхідних для підписання договору рефінансування з банком, можна скористатися послугами спеціалізованих агентств.

Якщо потрібно оформити рефінансування онлайн-кредитів, отриманих в МФО, потрібно звернутися в компанію, яка видала вам позику і пояснити ситуацію. Опишіть своє фінансове становище і попросіть менеджера допомогти вам знайти рішення. Можна також самостійно звернутися в мікрофінансову компанію (з якої ви ще не співпрацювали) і оформити новий кредит. Більшість МФО видають новим клієнтам мікропозики під 0,01%. Отримані гроші можна витратити на погашення проблемної заборгованості.

Об’єднання кредитів в один, чи можливо?

Консолідація кредитів – послуга тільки починає зароджуватися на території України. Завдяки популяризації онлайн кредитів, зросла кількість боржників, які встигли накопичити 10 і більше прострочених кредитів. Маючи таку серйозну проблему, мікрофінансові компанії шукають рішення, для себе і для проблемних позичальників, у вигляді об’єднання кредитів. На даний момент пропозицій по рефінансуванню не так багато, проте цей сегмент отримав активний поштовх до розвитку через ситуації, що складається з людьми.

Рекомендуємо позичальникам постійно стежити за ситуацією шляхом пошуку рішень проблеми, наприклад за допомогою пошукового запиту в Google: рефінансування мікрозаймів в zaimodobren. Таким чином ви завжди будете в курсі нових пропозицій на ринку перекредитування і об’єднання кредитів.

Реструктуризація кредита, як спосіб вирішити проблему

ZaimOdobren хоче нагадати про можливість реструктуризації кредиту безпосередньо у МФО. Навіть коли Ви маєте декілька активних заборгованостей і Вам не вдається отримати рефінансування, реструктуризація це гідний варіант полегшити складне становище. Головне не уникайте контакту з кредиторами, щоб вас не записали до групи “злістних неплатників”.

Бувають ситуації, коли у людей є від 10 активних кредитів і більше. Такі ситуації дуже критичні, але не є безвихідними. У таких випадках загальна сума боргу зі штрафами напевно перевищує 50 000 грн. Якщо позичити грошей у родичів і знайомих немає можливості, слід виконати такі кроки:

 1. Активно обдзвонювати всі можливі банки України, а ще краще відвідуйте банківські відділення особисто, які зможуть надати вам кредит, бажано описати свою ситуацію, що склалася.
 2. Попередити всі МФО, в яких у вас є борги, про те, що ви знайшли варіант вирішення проблеми і вам потрібен певний час. Так само попросіть не нараховувати штрафи і пені в період цього часу, ZaimOdobren передбачає, що вам підуть на зустріч.

Приклад МФО, в яких можлива реструктуризація:

Коментарі по темі: Рефінансування мікрозаймів і кредитів в Україні

Кількість:27
 1. Марія

  Добрий день! В мене дуже складна ситуація. Мені потрібна послуга перекредитування проблемних кредитів, загальна кількість 6, усі в МФО. Я не знаю, що робити. Будь ласка допоможіть!

  1. Станислав Волков

   Вітаю Марія!
   Спробуйте зв’язатися з менеджерами компаній Ocean Credit та Cash2Go. Повідомте їм про свою ситуацію, можливо вони допоможуть Вам.
   Будь ласка напишіть сюди відповідь, яку вам пришлють, для того, щоб ZaimOdobren зміг допомогти Вам.

   1. Сергій

    Відмовили ці дві компанії.які ще є варіанти?

     1. Руслана

      Мені відмовили в tengo, що робити?

 2. Дімка

  Шукаючи рішення проблеми перекредитування двох прострочених мікрозаймів знайшов МФО Тенго, яка змогла дати кредит для погашення троьх інших, брав 18 тисяч. У кого схожа ситуація, звертайтесь туди!

 3. Жорік

  Не знаю як, кому а мені ні фіга не дали, хоча і написано у них, що кредитують людей з простроченнями.

 4. Микола

  Хтось знайшов варіант, як вирішити проблему перекредитування?? Люди відгукніться!

  1. Оксаночка

   Мені допомогли з рефінансуванням у Океан кредиті. Зверніться туди, якщо не зверталися.

  2. Тетяна

   Добрий день ви перекридитувалися якщо так то де мені теж потрібно

 5. Микола

  Вже пробував туди, відмовили.

 6. Наталя

  Допомогли у компаніі РеКредіт, дуже дякую, я вже не розраховувала, а доля мены посміхнулася. Нарешті позакривала усі свої борги і зупинила шалений потік штрафів і пені.

 7. Веталь

  Допоможіть закрити 10 мікрозаймів!

 8. Ігор

  В мене8 мікрозаймів банки відмовляють щопоратити

 9. Тетяна

  Доброго дня .Допоможіть виплатити мікрозайми МФО.Звонять з угрозую .Мене сократили осталася з дитиною без копийкі.

 10. Світлана

  Є проблеми з погашенням мікрозаймів,хто може допомогти.

 11. Оля

  Допоможіть кредитори замучили маю 13 кредитів хочу перекридитуватися і платити меншу суму ніж є

 12. Людмила

  Все те ж МФО 12000 дуже дорого працюю Але проценти великы

 13. Яна

  Кому допомогли закрити мікрозайми?Відгукніться, в мене їх близько 14, працюю, але відсотки величезні

  1. Станислав Волков

   Вітаю, Яна!
   Яка у Вас загальна сума заборгованності?
   Ви зверталися до компании Ocean?

 14. Олена

  Доброго дня,у мене більш як 15 мікрозаймів,допоможіть перекредитуватись,ситуація складна , працюю.Буду щиро вдячна за допомогу.

 15. Людмила

  Допоможіть закрити кредити з простроченнями. Де зробити перекредитування?

 16. Людмила

  СОС,є просрочки,кругом відмова,що робити,потрібна швидка консолідація та рефінансування
  10мфо, 25000,,хто допоможе так ,щоби,щомісячно платити по5000,

 17. Олена

  Доброго вечора маю ту ж проблему, що і у всіх. Оcredit та інші компанії відмовили. Потрібно вирішити проблему. Дякую за поради…

 18. Іван

  Доброго вечора допоможіть в мене 10 мікрохаймів з прострочкою незнаю що робити

 19. Оксана

  Де можна перекидитуватись , треба було дуже велику сумму , в одному місці стільки не давали , понабирала мікрозаймів , майже рік плачу пролонгації , виходу не бачу , віддаю майже все що заробляю . Може хтось знає як допомогти мені.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.