Як часто можна подавати заявку на кредит?

Один з поширених запитань українських позичальників, наскільки часто можна подавати заявку на кредит, що б добитися її схвалення. Розглянемо два варіанти з банками і МФО.

Як часто можна подавати заявку на кредит в Банк?

Почнемо з того, що ви можете одночасно подати кілька заявок на кредит в різні банки України. Тут немає обмежень. Інша справа, коли потенційний позичальник хоче подати кілька заявок в один банк на різні кредитні продукти, на жаль така дія заборонено статутом всіх банківських установ без винятків.

Ви можете подати одну заявку на кредит в один банк. Так само ви повинні знати, що в разі відмови, повторну заявку в цей же банк, ви зможе відправити не раніше, ніж через один місяць, в рідкісних випадках два місяці, передає фінансовий консультант ПриватБанку, – Ірина Астальцева.

Як часто можна подавати заявки на кредит в МФО?

Ситуація навколо подачі заявок в МФО відрізняється. Ви так само можете подавати необмежену кількість заявок в різні МФО одночасно. Можливо навіть отримання кредиту в декількох МФО за раз, все залежить від вашої платоспроможності в погашенні позик в кількох організаціях відразу.

У разі отримання відмови за заявкою в МФО, ви можете відправити повторну заявку відразу ж. Перед відправленням перевірте правильність заповнених даних, як правило це найпоширеніша причина відмови в кредиті, а так же спробуйте запитати меншу суму, радить менеджер по роботі з клієнтами компанії Є-гроші, – Роман Гуртовий.

Ось і вся інформація, спасибі що відвідали наш кредитний блог. Для ознайомлення з кредитними пропозиціями нашої компанії перейдіть на цю сторінку.

Залишити коментар

Ваш email не буде опублікований.